Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik néha miért nem tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik néha miért nem tudnak köszönni mikor lelépnek facebookról vagy msn-ről? Eléggé rosszul tud esni az ilyen.

Figyelt kérdés

2012. aug. 8. 07:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
Hát ezt én is szeretném tudni. Bunkók az ilyenek annyi biztos.
2012. aug. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
A nők néha miért nem tudnak köszönni mikor lelépnek facebookról vagy msn-ről? Eléggé rosszul tud esni az ilyen.
2012. aug. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
26%

Ekkora gyökereket-.-. Miért kéne elköszönni? Én senkinek se köszönök el, és tudod hogy miért? Mert másnap úgyis találkozok vele.

Meg amúgy nem csak a pasik,hanem a csajok se köszönnek el.


De minek jött ez a kérdés...sokat nem tudsz meg belőle.

2012. aug. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
28%
Például az első válaszoló egy ***** :D
2012. aug. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

Pont azért amiért a csajok nem képesek válaszolni, amikor üzenetet kapnak... elég bunkó dolog.


Tisztelet a Kivételnek!

2012. aug. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Kedves harmadik válaszoló, látszik hogy téged nem tanítottak meg az illemszabályokra. Csak mert másnap találkozol azzal akivel beszélgettél facebook-on msn-en vagy bárhol máshol, még nem jelenti azt hogy nem kell elköszönni tőle, ha ezt nem teszed meg akkor igen nagy bunkó vagy (már megbocsáss). Szóval ezért a kérdésért nem szólhatod le a kérdezőt, mert valahol jogos és van is értelme, csak mert neked az ilyesmi nem szokásod, még nem kell a beszólni a másiknak hogy "mekkora gyökerek", ezt egyedül rád lehetne mondani.
2012. aug. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Az is igaz hogy a csajok közt is van olyan aki nem köszön el, de vannak kivételek, akiket nem kéne mások hibájával piszkálni.
2012. aug. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem pedig rád, 15 éves arcoddal ne szólj be :D, azt se tudod ki vagyok,és azt megmondom hogy papnak tanulok.

Meg aki tiszta,az nem gyökér,csak szólok gyengébbek kedvéért.Meg ha lány vagy,ne csodálkozz hogy mindig hülyeségeket beszélsz.

2012. aug. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Köszi 4# ! Én vagyok az első, és nem vagyok ***** :D

Nem kell mingyárt rosszat mondani rám azért mert bunkónak tartom azt akivel chatelek és pl. kérdezek töle valamit ő meg nem válaszol hanem kilép.

2012. aug. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
61%
Az más...de itt az elköszönésről volt szó.
2012. aug. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!