Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem így vhol barátkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem így vhol barátkozni?

Figyelt kérdés

Én egy iszonyatosan csúnya fiú vagyok. Soha nem vtak barátaim, se bnőm. Az iskolában utálnak. A szülinapjaimat mindig egyedül ünneplem, a 18. is majd. Szörnyen magányos vagyok. Arra is gondoltam már, hogy öngyilkos leszek, mert egy ilyen külsővel nagyon rossz élni. Senki nem akar velem barátkozni. Még van egy klub amit nem próbáltam ki, ahol talán tudnék ismerkedni, de ha az se jön be, én nem tudok mit kezdek magammal. Olyan rossz, hogy néha arra gondolok, hogy jó lenne majd nagyobb koromban, ha lenne gyerekem és családom, de azután eszembe jut, hogy nekem semmi esélyem rá. Van esélyem, hogy vmikor lesz barátom, barátnőm és hogy teljesülnek az álmaim? :(


17/F



2012. aug. 8. 20:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
csak találj egy békát
2012. aug. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Az olyanoknak mint te találták ezt ki:

rondarandi.hu

Sok sikert!

2012. aug. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Jah és már csak 8 hónap van a suliból, mert 12-es leszek. Egyetemre tuti nem megyek. Mindig arra gondolok, ha meghalnék vajon észre venné vki a szüleimen kívül? :(
2012. aug. 8. 20:52
 4/17 anonim ***** válasza:
másodjára olvasom, esküszöm megnézem ::)))
2012. aug. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Öngyilkos semmiféleképpen ne legyél, előtted az élet, biztos van lány ugyanolyan helyzetben mint te, csak meg kell találni!
2012. aug. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%
Én barátkoznék veled.:)
2012. aug. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mutass már képet priviben. Ennyire nem lehet rossz a helyzet,
2012. aug. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
járj el heti szinten bulizni, légy 1 állat! olyan dolgokat csinálj amit más nem mer. vegyél 1 motort vagy 1 kocsit és álj neki powerkodni.
2012. aug. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Jajj nem minden a külső ne aggódj már annyit....Csatlakozom az elöttem szolókhoz olyan csúnya biztos nem lehetsz...Másodszor öngyilkos meg ne legyél...Mert ez butaság....Én is szívesen barátkoznék,Beszélgetnék veled mert attól mert esetleg sz@arul nézel ki lehet hogy a belsőd meg olyat tartogat ami a másik 100 pasiba nincs....
2012. aug. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én nem tudnék senkit se bántani :(
2012. aug. 8. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!