Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a megoldas a tavolsag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldas a tavolsag lekuzdesere, hogy legyen eselyem egyutt lenni azzal a lannyal, aki a legfontosabb nekem?

Figyelt kérdés

7 ev utan felvettem a kapcsolatot interneten keresztul, azzal a lannyal, akivel mondhatom azt is, hogy egyutt nottem fel.

Annyira jol kijovunk egymassal, hogy az o uzenetei is mindig a legpozitivabbak, rengeteg kozos van bennunk, es mindig az en velemenyemet keri ki o is az o magan eletere.

Tobb ezer kilometerre elek Magyarorszagtol, es 7 eve nem lattam ezt a lanyt, de ha meglatnam tudom, hogy mindkettonk reszerol kialakulna tobb mint egy baratsag.

Nem tudom feldolgozni, hogy 4 even keresztul sosem hasznaltam ki a lehetoseget arra hogy kozeledjek fele.

Nincs szinte semmi esely mar talalkozni.

Mar feltettem neki a kerdest, hogy kijonne e nyaralni, de a munkahelye miatt nem tud szabad lenni, es a penz hiany miatt, nem tudja a repulojegyet megvenni maganak.

Ha kifizetnem neki a draga repulojegyet ezt o nem engedne meg, mert o nem olyan aki a penz konnyeden elfogadja.

Gondoltam mar arra hogy postan elkuldom neki az engedelye nelkul a repulo jegyet, de felek hogy ez se lenne jo megoldas.

Most jelenleg egy sraccal ismerkedik, es nekem irja le a vele valo talalkozo reszleteit,es tolem ker ezzel kapcsolatban is velemenyt.

Nem vagyok kepes igy itt dolgozni es itt elni, hogy munka kozben az van a fejemben, hogy massal van kialakuloban kapcsolata.

Ha visszamegyek most Magyarorszagra, a fonokom veglegesen elkuld a munkahelyelyemrol, mert ha tengerparti szezon van oktoberig, nincs semmi hosszabb piheno.

Oktoberig nem birok varni, es nem akarom megvarni, hogy osszejojjon ezzel a sraccal.

Kepes lennek talan mar arra is, hogy lemondjak az itteni eletemrol, munkahelyemrol azert hogy visszamenjek, ha tudom hogy csak ennyi valaszt el attol, hogy legyen esely arra, hogy egyutt lehessek vele.

O nem tudja, hogy mar kezdek egyre tobbet erezni iranta, de ha pedig elmondanam neki, hogy csak miatta mondtam le az itteni eletemrol, amiert sokat kuzdottem, ez megint elijesztene ot magamtol.

Szerintetek mi a megoldas?


2012. aug. 2. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi van ha feladod az életed, visszajössz, és kiderül, hogy ő nem úgy érez?

Én a helyedben elmondanám, vagy céloznék rá, hogy mit érzek, hogy kiderüljön, ő hogyan áll vagy állna ezzel. Lehet, hogy ő is gondolt így rád, és akkor megvárna, ha októberben jössz vissza. De lehet hogy fel sem merült benne.

2012. aug. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél buta! Ha másik fiúval akar össze jönni, akkor érzelmileg a másik fiú fontos neki. Ha valamit érezne irántad akkor feléd nyitna. Nagyon jó barátja vagy és kész.
2012. aug. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mutasd meg neki ezt az írásodat.
2012. aug. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a "csak barát" szekcióban foglalsz nála helyet, és óriási öngólt lőnél, ha visszajönnél Magyarországra (sajnálkozva széttárná a kezét "de hát nem mondtad, én nem ígértem neked semmit, de hát én mondtam, hogy XY tetszik", stb és nem tehetnél semmit, a meló meg ugrott). Én a helyedben megszakítanám vele a kapcsolatot, mert ez egy reménytelen valami, és minden perccel, amíg róla álmodozol, magadnak ártasz. Nem hiszem el, hogy ott nincsenek kedves és szép nők...
2012. aug. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Elsöm lépesben megirod, hogy te barátságnál többet érzel iránta és megkßerdezed, hogy ö hogy érez.

2. A választól függgöen vagy megszakad a kapcoslat, vagy ha nem, akkor esetleg meghivhatod magadhoz.

3. Bàrmelyik esetben sem lenne értelme csak azért eljönni MO-ra, hogy találkozz vele, mert még ha esetleg több is lehetne ebböl, akkor is ha ott állsz munka meg pénz nélkül, akkor annak a kapcsolatnak kb vége is.

4. Ha viszont ö már eleve mással akar járni, akkor semmi esélyed.


De ELSZÖR ird meg, hogy te mit akarsz, mielött duplán hülyét csoinálsz magadból, és a végén se lány, se munka/megélhetésed.

2012. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A srac irant meg nem erez semmit, ezt nekem mondta, csak azert ad neki eselyt mert sok honapja probalja meghoditani, es mert helyben van. Sok honap utan meg a talalkozora is csak most adott neki eselyt
2012. aug. 2. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!