Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem így vhol barátkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem így vhol barátkozni?

Figyelt kérdés

Én egy iszonyatosan csúnya fiú vagyok. Soha nem vtak barátaim, se bnőm. Az iskolában utálnak. A szülinapjaimat mindig egyedül ünneplem, a 18. is majd. Szörnyen magányos vagyok. Arra is gondoltam már, hogy öngyilkos leszek, mert egy ilyen külsővel nagyon rossz élni. Senki nem akar velem barátkozni. Még van egy klub amit nem próbáltam ki, ahol talán tudnék ismerkedni, de ha az se jön be, én nem tudok mit kezdek magammal. Olyan rossz, hogy néha arra gondolok, hogy jó lenne majd nagyobb koromban, ha lenne gyerekem és családom, de azután eszembe jut, hogy nekem semmi esélyem rá. Van esélyem, hogy vmikor lesz barátom, barátnőm és hogy teljesülnek az álmaim? :(


17/F



2012. aug. 8. 20:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Irj privit baratkozzunk:)
2012. aug. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szia, kérlek, küldj egy képet magadról privátban:)


És ezután (ha bűnrondának tartalak is) is beszélgethetünk, meg minden :)


Sok olyan netes "barátom" volt, akiket sosem láttam, és mégis nagyon nagyon nagyon jóba lettünk, mert jó arcok:)))


18/L

2012. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Küld lécci privátban egy képet, ennyire ronda nem lehetsz...

2012. aug. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekemis küld már el privátban. Haverkodjunk :D:D:D
2012. aug. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 szopcsecs válasza:
én hasonlo helyzetben vagyok,de lány vagyok..:$ küldesz képet priviben?? :P :*
2012. aug. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
hű.Kinek mi a ronda! Ugyis találsz valakit aki szépneek tart!:)
2012. aug. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nyugodtan írhatsz nekem is privit ha gondolod!
2012. aug. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!