Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Előre itelkezek, lehetséges...

Előre itelkezek, lehetséges hogy emiatt nem jön össze egy lány sem?

Figyelt kérdés

Akik nem tetszenek kihúzva.

Akik tetszenek, azoknál meg az van, hogy azt gondolom, hogy ő ilyet gondolna, ha odamennek hozza: mit akar ez? Minek jön ez ide? Ide ne jöjjön stb.

Igy hat inkább nem is próbálkozok egy csajnal sem.

Szerintetek rosszul gondolkozom? Meg egyáltalán hol tudnék ismerkedni? Mindenhol cikinek érzem leszólítani a csajt, meg előre ezek játszódnak le a fejemben.



2012. aug. 8. 17:40
1 2
 1/11 anonim válasza:

ha félsz személyesen akkor ismerkedj weboldalakon.

14/l

2012. aug. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha direkt arra mész, hogy most csajozol akkor tuti nem jön össze, egyszerűen csak érezd jól magad csinálj amit akarsz aztán lesz valami.
2012. aug. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
eléggé rosszul gondolkodsz....nyomj le egy laza dumát pl:hiszel a szerelem első látáasban vagy mennyek el előtted mégeegyszer? ilyeneket és hasra vágja magát tőled :D
2012. aug. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Mókusgyilkos ***** válasza:
52%
hát ha ettől a dumától 1 csaj hasra vágja magát akkor én azzal a lendülettel kivágom az első kukába.
2012. aug. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Weboldalon próbáltam mar, nem jött be.

Élőben meg mindig ezek a kérdések játszódnak le a fejemben, h ő ezeket gondolja.

Amugy nem csajozok, szoval nem azzal van a gond, h elmegyek valahova csajozni.

Az ilyen laza szövegeknel meg szerintem meg sem szólalna, csak nézne h mivan ezzel?

2012. aug. 8. 17:46
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. aug. 8. 17:47
 7/11 anonim válasza:

menj oda kérdezd meg,azt gondoljon amit akar,és ha el is utasít tudni fogod h te megprobáltad.

14/l

2012. aug. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

én örülnék ha vki oda jönne hozzám, mivel ez a fiúk dolga szerintem!! ne gondold azt hogy minden szembe jövő lány vissza utasítana próbálkozni lehet, nyilván ne egy pláza p*csához menj oda, hanem ha látsz egy lányt a parkban egyedül vagy kutyát sétáltat akkor szerintem oda mehetsz hozzá ismerkedni :)



19/L

2012. aug. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kkovax38 válasza:
100%
Legyél egy kicsit bátor. Küzd le a félelmeidet. Ne törődj azzal, hogy mi lesz a vége, csak menj előre a célod elérése érdekében. Sikertelenség esetén, fel a fejjel, és bátran indulj a cél felé. Igyekezzél hogy ne legyél feleslegesen szerelmes, mert az fájdalmas dolog, nehezebben tudsz kilábalni belőle. Életed folyamán nagyon sok öröm, boldogság, de mellette nagyon sok csalódás is várhat rád. Éppen ezért próbáld a közeledéseket hidegen intézni, mert akkor a csalódásokból könnyebben tudsz kikecmeregni. Hidd el ezt nekem, az élet folyamán nagyon sokat tapasztaltam. 74é.ffi.
2012. aug. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most komolyan , így mégis hogy szeretnél barátnőt?
2012. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!