Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele tudnál szeretni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele tudnál szeretni egy olyan emberbe, akinek amputálva van 3 végtagja?

Figyelt kérdés
Két láb, egy kar.
2012. aug. 1. 23:50
1 2
 1/19 anonim válasza:
63%
nem..igaz h a belső számít de nem tudnám magam elképzelni egy ilyen emberrel
2012. aug. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%

ha még csak a két lába lenne és valahogy el lenne műlábakkal mint az a futó

de a keze az már sok

nem

2012. aug. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
A szerelem sokmindenen múlik.De azért mindenkinek vannak bizonyos minimum-feltételei a másikat illetően.Ha neked ez belefér,akkor tessék.
2012. aug. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Mivel még nem éltem át ilyet,sőt nem is ismerek olyan embert akinek hiányozna bármelyik végtagja, fogalmam sincs,hogy bele tudnék-e szeretni vagy sem.

Nem mondok sem igent, sem nemet..

2012. aug. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

A férjemet 25 évvel ezelőtt amikor megismertem első pillantásra beleszerettem. Ő is belém. 25 évvel ezelőtt összeházasodtunk és azóta is boldogan élünk. A férjem a házasságunk után 1 évvel egy baleset miatt mindkét szemére megvakult. Engem ma sem zavar,hogy nem lát, számomra ugyanolyan jó ember mint 25 éve volt.


Szóval egy testi fogyatékossággal élő ember is lehet boldog,szerelmes..Sokszor nem is a szem vagy láb a fontos..Hiszen minden pótolható (mondjuk a látás nem, de cserébe más érzékszerve lett élesebb..)

2012. aug. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
nem de mondjuk ha szerelmemmel történne baleset őt ugyanúgy szeretném. De a Vakság más mondjuk az külsőre nem látszik.
2012. aug. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

#5

Összekevered a dolgokat. Válasszuk szét.

Egy többszörösen végtaghiányos emberbe, bele tudnék ugyan szeretni, de nem választanám társamul.

De ha (ne adja Isten) a férjem járna így, akkor őt már el nem hagynám ezért.

Lehet, hogy nem mentél volna hozzá a férjedhez, ha már megismerkedésetekkor vak lett volna.

2012. aug. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%
én sajnos nem,túlságosan sajnálnám,folyton ezen járna az eszem,és o is kényelmetlenül érezné magát mellettem.
2012. aug. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%

Biztos,hogy nem .Sajnálom, de elképzelni sem tudom, hogy hozzáérjek a csonkjaihoz.Számomra taszító lenne.

Ha már a férjem lenne, és azután történne vele, az más.Akkor csak ezért nem hagynám el, de a testi kapcsolatnak azt hiszem vége lenne.

2012. aug. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem.Apukámnak hiányzik egy lába sajnos.Természetesen mi igyis szeretjük,elfogadjuk,de anyu is mondta hogyha igy ismerkedtek volna össze nem ő lenne az apám.
2012. aug. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!