Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú létemre van egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú létemre van egy kis mellem. Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

olyan hogy a mellbimbó néha normális,mint más fiúknak,de van mikor olyan puha...vagy hogy is mondjam..

meg mitha valami csomó lenne ott...


2012. jún. 11. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4%
Szilvás buktát mert azt szeretem.
2012. jún. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

rossz hír:Mellrákod van de nem valószínű!!


Csinálj fekvőket!

2012. jún. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%

plasztikai sebész, nincs más megoldás

de ha csak simán a kövérséged miatt nőtt kia csöcsöd akkor foggyál le!

2012. jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ki tudja talán ilyen vagy...

a legjobb megoldás amit tudsz csinálni az az ha kigyúrod a felsőtested. Gondolom láttál már olyan kondiermi gépet amin ülni kell és a két karodat kell összehuzni oldalról

na azzal edzél olyan 10-20 percet egy nap vagy 2 nap azt átni fogod egy idő után a hatását miszerint izmosodik a melled :) az már jó nézki, a bmbódrl nem tudom de keress rá valahol a neten a férfi melbinbó részeire és nézd meg a tiédet ha valami nem stimmel akkor jobb esetben orvos

2012. jún. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

de érdekes,hogy néha az egyik normálisan áll,a másik nem.van mikor mindkettő normális,van mikor mindkettő olyan puha...Emiatt nem merek strandra sem menni...De viszont nemrég voltam az orvosnál orvosi vizsgán,megvizsgált,és azt mondta hogy egészséges vagyok..

[link] valahogy igy néz ki kb...ez nem én vagyok amugy...

2012. jún. 11. 18:53
 6/12 anonim ***** válasza:

szerintem ezzel semmi gond sincs! :)

A hideg-melegre is reagálhat így, de nem rendellenes, szerintem megnyugodhatsz! Egy picit gyúrhatsz mellizomra.

2012. jún. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
kössz..
2012. jún. 11. 19:00
 8/12 anonim ***** válasza:
arra értettem, hogyha változtatni akarsz rajta. szerintem jó így.
2012. jún. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez a gynecomastia betegség.
2012. jún. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
de ez veszélyes? :S
2012. jún. 11. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!