Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mi lehet a gond velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mi lehet a gond velem?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi a gond velem. Nehezen tudok párkapcsolatot kialakítani. Pedig sokan azt mondják helyes vagyok, intelligens, rendes, céltudatos stb.


De valami mégsem stimmel, mert annak ellenére, hogy nem egy női ismerősöm mondja azt, hogy főnyeremény lennék egy olyan lány számára, aki komoly kapcsolatot keres hosszú távra, még sincs barátnőm.


Fél év alatt sok mindenben változtam. Magabiztosabb és boldogabb lettem, ezt is megjegyezték a környezetemben. De párkapcsolati téren nem lett eredménye.


Nem is tudom mi lenne a legjobb. Talán ha valakivel talizhatnék, aki őszintén el tudná mondani a benyomását rólam. Mert nagyon szeretném tudni, hogy mi az a dolog, ami miatt mégsem engem választanak a lányok?


24/F


2012. aug. 9. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt olvasván kezdjük ott, hogy puhány vagy, hogy csak sajnáltatni tudod magadat és hibát AKARSZ találni magadban, holott lehet, hogy a megoldás olyan egyszerű mint a faék. Fellépés kérdése az egész, tudd eladni magad, persze nem azt mondom, hogy kamuzz magadról, hogy te vagy a király, csak legyél "tökös". Hasonló problémám VOLT de sikeresen véget vetettem neki. Kezdj el gondolkozni mint egy férfi, viselkedni mint egy férfi, kinézni mint egy férfi. Ne valamit a külsődön keresgélj mint fizikai hiba, mert olyan nem lesz hacsak nem kamuztak neked és te itt nekünk. Jobbat nem tudok mondani. Ne hisztizz!

22/F

2012. aug. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon rágörcsöltél erre a szerelem témára, és lehet épp ezzel ijeszted el őket. Próbálj meg ellazulni és nem foglalkozni az üggyel,ne erőltesd majd jön az magától :))

ha gondolod küldj privibe képet és elmondom a véleményem :D

2012. aug. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És még annyit, hogy ne várd, hogy a sült galamb a szádba repüljön, mert NEM FOG. Ha kapcsolatot akarsz akkor az nem 2 nap alatt lesz meg, és majdnem biztos, hogy sosem elsőre. Ez nem olyan mint a filmekben, hogy szerelem első látásra. Ilyen idősen azt hiszem neked jobban kéne tudnod. (első)
2012. aug. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Képet nem küldök senkinek. Az elmúlt 2-3 évben 30-40 anonim lánynak küldtem képet, akik szerint jóképű vagyok, vagy helyes.

Úgyhogy ennek nem látnám értelmét.

2012. aug. 9. 17:53
 5/6 A kérdező kommentje:

különben meg ez az erőltetés dolog sem állja meg a helyét. dolgozok, van hobbim, házimunkát végzek, haverjaimmal is vannak közös programjaim.


de lehet hogy hülyeség volt ilyen kérdést feltennem itt...

2012. aug. 9. 17:54
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm első. részben igazad van.


sajnos nem tudok bulizni járni, sem más helyekre ahol ismerkedni lehetne lányokkal. személyesen még sosem ismerkedtem, eddig csak interneten, de abból már nagyon kiábrándultam.

2012. aug. 9. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!