Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi legyen? Sos :s megszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen? Sos :s megszerettem.

Figyelt kérdés
Facebook-on beszéltünk meg beszélünk is még és megszerettem azt a csajt merg ő is szeret de nem szerelemből. mondtam neki h talizzunk benne is volt de elgondolgozott ezen h ha összejövünk akkor nem tudnánk találkozni mert 130 km van köztünk és tanulnia is kell. de én őt akarom :S Mit tegyek? én 17 és ő is
2012. aug. 10. 00:39
 1/6 Ivett a nevem ***** válasza:

Szünet van nem de?

nincs tanulás :) majd szeptembertől. Akkor meg marad a hétvége. :) de a távolság sose jelentsen ekkora gondot.

2012. aug. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 legly ***** válasza:

szülők..


Üdvözlettel

Legly

2012. aug. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
anyja már most azzal nyaggatja h tanuljon pedig suli még mikor van.. suli időbe meg hétvégén akkor is tanulnia kell gondolom mert most végzős a gimibe :s
2012. aug. 10. 00:50
 4/6 anonim ***** válasza:
az csak 130...nekem 400,ugyan ez a helyzet... itt se számít a távolság?
2012. aug. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ivett a nevem ***** válasza:

a távolság akkor is részlet kérdés. ha 100 ha 400. a lényeg hogy működne e a kapcsolat. de ezt mindenki máshogy gondolja.

Az meg hogy folyton tanulnia kell, csak olaj a tűzre. ilyenkor jön a kérdés kibírnád e ha mondjuk hetekig nem találkoznátok. kevés kapcsolat éli túl az ilyen próbát. ez a véleményem.

2012. aug. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát már annyi volt eldült h nem jöhetünk össze mert nem bírná ki h hetekig ne talizzunk.
2012. aug. 10. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!