Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy legyen? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem úgy gondolom holnap lemehetnénk a tóra... De nem tudom hogy ott mit csináljunk Ő nem tudja hogy szerelmes vagyok belé (Szerintem) De sokat Beszélünk Sokat nevetgélünk meg minden tehát mint ha csak "Barátok" Lennénk de én nem akarok csak "Barát" Lenni de ő nem tudja ezt :/
2012. júl. 30. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
vedd elő az őszintébb éned, vagy a farkad, akkor leesik neki a tantusz
2012. júl. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na ez hülye válasz volt...
2012. júl. 30. 16:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Fogd meg a kezét. Csinálj valamit, mert ha nem lépsz, és ő is kedvel téged, azt fogja gondolni, hogy ez nem kölcsönös és késő lesz. Hajrá :)
2012. júl. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
aha de nem merem :/ Hiába :/ De lehet ez az igazság ezt kéne csinálni :/
2012. júl. 30. 16:30
 5/7 anonim ***** válasza:

jaj, ne csináld, fogjad meg, komolyan! Nem hiába érzi veled magát olyan jól a lány :)Vagy öleld meg, de csinálj valamit

A második válaszoló voltam

2012. júl. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
na ez már jobb válasz fel inspirált :)
2012. júl. 30. 16:46
 7/7 anonim ***** válasza:
remélem, sikerül. szurkolok :)
2012. júl. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!