Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél valakivel úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél valakivel úgy, hogy tuod róla, hogy mentális problémmákkal küzd, és érzelmileg instabil? Működhet egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

2012. aug. 10. 14:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
nem. Lehet, hogy valakinél működik, nálam nem. Ehhez az kellene, hogy a másik egy kiegyensúlyozott, pátyolgató személy legyen jó sok szociális érzékenységgel megáldva.
2012. aug. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem,épp elég az én hülyeségem.
2012. aug. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%
Tuti nem. Azon kapod magad, hogy rádpakolja a bajait, és ezzel megy el az egész. Aztán besokallsz te is.
2012. aug. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Az a másik ember (pár) személyiségétől, és a problémák mélységétől függ.

A legtöbb problémára van megoldás. És ha egy ilyen kapcsolat a nehézségek közepette működik, a gondok enyhülésével is megmaradhat.

Valaki olyan kell, akire egy az egyben igaz a "gondoskodó" séma. (-:

2012. aug. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Én csak ilyen csajjal jönnék össze.:)
2012. aug. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Oké, a van, aki arra indul be hogy majd jól megmenti a csajt... de erre azért nehéz egy párkapcsolatot alapozni.
2012. szept. 6. 13:29
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy értettem, hanem úgy, hogy én is ilyen vagyok, és ezért egy ilyen nővel a legnagyobb az esélye annak, hogy megértjük egymást. Nem mentek meg senkit.
2012. szept. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben sajnos nem foglalkoznak az ilyen emberekkel, ami bizonyos szempontból érthető. (Mondjuk én másképpen állok az efféle dolgokhoz, nálam is voltak/vannak problémák.) A "normális" embereknek nem kell az ilyesmi, nem akarnak más problémájával foglalkozni, no meg sokan eleve úgy néznek a betegekre, hogy azok "bolondok", míg ők a szerencsés normálisak. Pedig előfordulhat, hogy egy beteg ember egy kis támogatással ki tudna lábalni a problémáiból, vagy legalábbis a sikerélmények és az elfogadottság lendületet adna neki, és valamilyen szinten elnyomná a tüneteket. De ez az egész egy ördögi kör, elkerülnek, mert beteg vagy, előjönnek azzal, hogy úgyis csak leszívnád az energiájukat, negatív vagy stb., így esélyed sincs arra, hogy kipróbáld magad, ami persze rombolja az önbizalmadat és a hozzáállásodat. Hogy egy ilyen kapcsolat mennyire működőképes, nem tudom, szerintem az esetek jelentős részében majdnem tünetmentessé lehet tenni a szenvedő felet, csak hát ahhoz kell némi türelem, szeretet, odafigyelés, az emberek többségéből meg ez hiányzik.
2012. szept. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Bizony a 8-as jól látja a dolgot!

Az előzővel nem igazán értek egyet: a hasonlók vonzzák egymást, működhet a dolog, de a fejlődés, a kilábalás, a legtöbb előhozása így nem lehetséges.

Jó, ha a társ látott már mentális problémákkal küzdő/instabil embert, vagy korábban maga is küzdött ilyesmivel, de két beteg ember nem ideális pár!

2012. szept. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Magam is ódzkodnék egy ilyen kapcsolattól, de az (átlagemberként olvasva) nem igazán esett jól, hogy nem lenne meg a kellő szeretet, odafigyelés bennem és ez lenne az oka.

Inkább laikusnak, hozzá nem értőnek érezném magam, és tartanék attól, hogy bizonyos dolgokat rosszul csinálnék és ezzel kifejezetten hátráltatnám őt, rosszat tennék neki. A pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve.

2012. okt. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!