Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél valakivel úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél valakivel úgy, hogy tuod róla, hogy mentális problémmákkal küzd, és érzelmileg instabil? Működhet egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

2012. aug. 10. 14:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Főleg, ha mellette még korábban kialakulna a szeretet / szerelem is iránta. Ebben az esetben nem érdekelne, még segítenék is neki a problémái leküzdésében! Mindenkinek jár egy esély, a betegségéről pedig senki sem tehet!


21/F

2012. okt. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

mi így vagyunk a párommal(én vagyok az instabil).mióta egy hozzám nagyon közelálló ember meghalt,nem teljesen vagyok a régi,de ő még mindig kibírja az idiótaságaimat.

van 4 testvére,lehet,velük már megszokta,hogy kell egy hisztis csajt kezelni :)

2012. okt. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát én megpróbáltam. Hónapokig bírtam,hogy mindenért engem hibáztat,aztán szépen lassan elkezdtem besokallni. Elég nehéz úgy valakivel,hogy te mindent beleadsz ő meg,ha úgy tartja kedve a legkisebb apróság miatt téged bánt,amiről persze nem te tehetsz. Én nem bírtam sokáig,ez van.
2012. okt. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Nidlu válasza:
100%
Én 8 évig éltem nőként egy bipoláris beteggel. 4 évig úgy hogy nem is tudtam róla. Gyermeket szültem neki. Komoly a gondja. Harcol a világgal. Félelmetesen kivetkőzik magából. Attila komplexusa van mindig azt mondogatja, hogy előző életeiben ki volt és hogy már ő egy 3 millió éves lélek stb. Most megint volt egy mániás szakasz. Megerőszakolt. Elmenekültem a gyerekkel. Nem bírom a látványát. Tönkretett mint nőt. Soká fogok talpra állni. Az általa utált családom nélkül már én is depressziós lennék. Inkorrekt volt a szüleitől, hogy nem mondták el a betegségét. Inkorrekt volt tőle, hogy nem szedte gyógyszerét, bár betegségtudata gyakorlatilag 0. Működhet a kapcsolat, de csak folyamatos orvosi ellenőrzés mellett, mert gyógyszerekkel szinten tartható.
2013. márc. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy sokáig működhet ilyen kapcsolat. Ha nagyon eldurvulna, akkor egy idő után otthagynám, mert elegem van belőle.
2016. nov. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Elèg sok előítèletes hozzászólást olvastam itt.Lehet párkapcsolatot lètesíteni labilis emberrel .Csak hozzáállás kèrdèse.Kèrdès kiben miben nyilvánul meg a labilitás.Nem mindenki idegesíti a másikat,ès nem mindenki negatív.
2020. febr. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a leírt hozzászólások előítèleten alapulnak.Ebben a tèmában is látszik,hogy az emberek többsège dogmatikus.Tapasztalás nèlkül kijelentik milyen negatívak a pszihiátriai betegek többsège,meg boztos lelkileg gyötri a másikat.Az első hozzászólónak igazat adok,ès az ő hozzáállásával èrtek egyet.A leírt tapasztalatok nem csak ilyen betegeknèl fordul elő.Attól,mert valaki belebotlik egy negatívba,attól nem mindenki olyan.Esèlyt kell adni.
2020. febr. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!