Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon akar valamit ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akar valamit ezek alapján, vagy ez csak barátkozás?

Figyelt kérdés

Tegnap egész nap együtt voltam egy sráccal, reggeltől ma reggelig, nagyon jó nap volt, csináltunk egy csomó mindent. Közben egész nap kézen fogva mentünk, sokszor megöleltük egymást, néhány puszi, de ennyi.

Aztán este náluk aludtam, mert nem tudtam volna akkor már hazamenni (nem volt jó közlekedés). Végül is egy ágyban aludtunk összebújva, mondta, hogy nála még sose aludt itt lány, én vagyok az első. (máshol már igen, csak itt nem)

Aztán még reggel ágyba kaptam a reggelit tőle és miután eljöttem még kétszer felhívott.

Mit gondoltok? Igazából nem régóta ismerjük egymást, alig találkoztunk még, szóval nem nagyon tudom eldönteni, hogy mik lehetnek a szándékai. Külső szemlélőként ez hogy jön le? Mert én lehet, hogy csak bebeszélem magamnak, hogy lehetne valami.


2012. aug. 10. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
tuti hogy többet akar
2012. aug. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

összebújva aludni 1 ágyban? ilyet tényleg barátkozásnál csinálunk .. :D


na most ez barátkozás estén h zajlott volna:

-mivel nem akar félre értést felajánlja az ágyat neked ő meg alszik a földön.

-megcsinálja a reggelit és fölkelt amikor kész van.


igen lehet belőle vmi.

2012. aug. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem akart egyből leteperni, ami jó, mert nem csak szexet akar. Szerintem többet is akar.
2012. aug. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem bebeszéled magadnak. Én is minden ismerős csajjal ezt csinálom. Kéz a kézben andalgunk egész nap, és még az ágyban is ölelgetem őket. Sőt reggel meg is vendégelem őket a tegnapi maradékkal, aztán később lelkifurdalásom lesz és csak nyugiból felhívom őket nem e csapták el a hasukat.

:D

2012. aug. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!