Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar velem senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem senki ismerkedni "úgy"?

Figyelt kérdés

Ha elmegyünk szórakozni és random lányokkal beszélgetünk, akkor még kapok olyanokat is, hogy a haverjaimmal ellentétben nekem olyan lazább a kisugárzásom, mert ők azon görcsölnek, hogy mit mondjanak én meg csak beszélek össze vissza arról ami az eszembe jut, meg a testbeszéd, hogy ők eltakarják a mogyoróikat én meg nem. aztán ha megkérdezem, hogy lenne e kedvük ismerkedni akkor "inkább nem köszi". Hát tényleg már :/...

Mi a fene baj van velem? Nagyon sokat dolgoztam rajta, hogy ne legyek visszahúzódó, a társalgás gyilkosa.


2012. aug. 7. 01:09
1 2
 1/14 anonim válasza:
lehet, hogy nem jössz be azoknak akiknél próbálkozol.
2012. aug. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
sztem a belsőddel semmi baj nem lehet. de néha nem kell nagypofájúnak lenni... pláne ha be akarsz pasizni
2012. aug. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
úgyan miért akarnék én bepasizni?!
2012. aug. 7. 01:17
 4/14 anonim ***** válasza:
38%
Esetleg rondaság?Tudod a lányok nem elégednek meg akárkivel.Ha nincs fülbevalód,piercinged,tetoválásod akkor meg főleg mehetsz a francba
2012. aug. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ne általánosíts!:D de azért egy kis stilus és jó külső nem árt..
2012. aug. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
4. válaszoló, ez rohadtul nem így van, sőt, nekem inkább az ilyenek nem jönnek be. De végülis nekem az arc számít leginkább, nem az, hogy mi rakatott magára... Csak ne legyen ízléstelen.
2012. aug. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"De végülis nekem az arc számít leginkább"


Attól még te sem vagy különb az ilyen nőktől

2012. aug. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nem is azt mondta h különb, csak h nem mindenkinek az jön be akit te lefestettél.. ezt nézve minden lány egyforma, ahogy minden srác is, csak épp kinek hol a mérce.. biztos vagyok benne h te is külsőségekre alapozol.
2012. aug. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sajnos igen,én is arra alapozok.Az igazat megvallva szerintem ez nem helyes,sőt gec*nek is tartam magamat emiatt.Azonban én nem vagyok annyira válogatós mint az emberek többsége
2012. aug. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hát azért ha vkit lepasszolnak az lehet a kezdeményező hibája is, pl egy tökre más kaliberű embernél próbálkozik, akinél tudja h nem lenne esélye. szóval az az ő vakmerőségének is a hibája nem csak a válogatósság. egyébként mindenkinek magánügye h kit fogad el.. sokan lehet h pont téged tartanak rohadt válogatósnak..
2012. aug. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!