Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ez belefér a friendzon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ez belefér a friendzoneba?

Figyelt kérdés

Szóval van egy csaj aki iszonyatosan bejön,puszival köszönünk,sokat ölelkezünk stb,de ez ugye lehet hogy csak friendzone,vagyis csak barátnak tart,nem lát bennem többet.


A kérdésem az,hogy egy srácnak,aki iránt nem éreztek semmi mást,csak barátságot,megengednétek e,hogy fogják a feneketek?

Már meg is "csöcsörésztem",bár ez elég hülyén hangzott:D

Illetve egyszer már a nyakát is kezdtem csókolgatni,és nemrég kérésemre ugyan,de küldött magáról fehérneműs képet,nálatok ez még elmenne friendzone-nak vagy érezhet valamit irántam?



2012. aug. 10. 22:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Hungarianül nem megy?
2012. aug. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%
barátság zóna is egy kifejezés. és még magyar is
2012. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jogos, mármint jó a friendzone jobban hangzik, de szerintem sem tudod, hogy van magyarul :D
2012. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 walk w1th mee ***** válasza:
61%
első szakadok:'D:'D
2012. aug. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor menjünk át englishbe.

[link]

2012. aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
ha a csaj nem akar neked több lenni egy barátnál, akkor egy iszonyatpusztulatosan nagy r*banc!! bocs, de ez így van.
2012. aug. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

áhh,nempara ha ribanc úgy legalább könnyebb lenne elfeledni,kösz szépen utolsó:D


az előtte szóloknak pedig van angol nyelvvizsgám,igaz csak középfokú,de ezt lefordítani azért megy,csak annyi 9gaget nézek hogy már megszoktam a friendzone-t,ELNÉZÉST HA NEKTEK NAGYON NAGYON NAGYON TÖNKRETETTEM AZ ÉLETETEKET EZZEL;D

2012. aug. 10. 23:33
 8/20 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, barátzóna. Egyébként ezt a két nőt és a barátnőiket is: [link] tapizták, de ők nem élvezetből tűrték.
2012. aug. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ajj,légyszi ne offoljátok már a kérdést,eddig egy ember válaszolt normálisan.
2012. aug. 11. 00:59
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Belegondoltam és szerintem: Nem. Egyértelmű, hogy ez nem fér bele a friendzoneba. Csak barátságból sosem viselkedik így egy csaj. Ez biztos. :)Egész nyugodtan belehúzhatsz, ha nem bénázod el ebből lesz valami. :D
2012. aug. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!