Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan terjed a Hepatitis?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan terjed a Hepatitis?

Figyelt kérdés

2012. aug. 10. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:
a hepatitis A és E a tápcsatornán keresztül (például fertőzött élelmiszer), a hepatitis B, C, D és a többi vírus vérrel és testnedvekkel (ondó, hüvelyváladék, nyál).
2012. aug. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A hepatitis c csak vérrel terjed.Bármit is mondanak róla ne hidd el mert nekem is az volt és átestem az interferon kezelésen.Én már egy éve teljesen vírusmentes vagyok és a hepatológián a kezelőorvosom mondta,hogy döbbenet mennyire tájékozatlanok az emberek és az egyéb szakterületű orvosok is a hepatitissel kapcsolatban.Nem terjed sem szexuálisan sem testnedvekkel.Ráadásul csak az esetek 30-40 százalékában hatástalanok a kezelések.Általában az idősebb korosztály az amelyik nem lesz vírusmentes mert az immunrendszerük gyenge és a kezelés még jobban legyengíti.A vírus szám nagysága is nagyon fontos a kezelés megkezdésekor mert minél előbb kezdik el annál hatékonyabb.Nekem 384000 volt mikor elkezdték és 4 hét múlva már nem volt kimutatható a vírus a véremben.Ettől függetlenül 6 hónapos a kezelés és csak egy évre rá nyílvánítanak gyógyultnak.Hallottam olyanról is akinek 50 millió volt a vírusszáma mégis meggyógyult.Kihangsúlyozom,hogy ez a HEPATITIS-C-re vonatkozik a többiről nem tudok érdemben felvilágosítást adni.
2012. aug. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!