Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen nehézségekbe ütközhetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nehézségekbe ütközhetek?

Figyelt kérdés

Barátom másfél éve zárt le egy hároméves kapcsolatot, mert a csaj össze-vissza csalta. Nekem sosem volt rendes kapcsolatom, viszont itt nagyon úgy tűnik, hogy mindketten komolyan gondoljuk, eléggé egymásba estünk az elmúlt 3 hónapban. Milyen hátrányaim lehetnek kb tapasztalatlanul? Vagy nem feltétlen hárány, de mi nehezítheti meg a kapcsolatunkat így? (Barátomnak pl. vannak olyan szavak, amiket exétől vett át, és utálja őket, próbálja nem mondani azokat, a csajt pedig r_bancnak tartja a sok megcsalás miatt)

Én szűz vagyok, ő nem. Bár azt mondja, hogy amiket romantikáztunk ketten, azokból nem ez jön le, de nyilván elhiszi, hogy nem feküdtem le senkivel. Viszont talán picit zavar, hogyha lefekszünk, lehet, hogy a másik csajhoz fog hasonlítani, vagy azokhoz, akikkel közben volt, felejtés gyanánt. De ez lehet, hogy csak az én hülyeségem, nem tudom.


18L 21F


2012. aug. 11. 14:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem leszel már sokáig szűz. Ez a különbség el fog tűnni hamarosan.

Természetes valamilyen szinten az összehasonlítás, te is összehasonlítanál hasonló helyzetben.

Nekem az a tapasztalatom - bár régen voltam szűz lánnyal -, hogy sokkal inkább az emberek jelleme és kapcsolat minősége határozza az ágyban való viselkedést és az élmények minőségét, mint a tapasztalat.

2012. aug. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!