Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok Miért vagytok ilyenek? 24F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Miért vagytok ilyenek? 24F

Figyelt kérdés
Az előbb olvastam egy kérdést amiben az állt, hogy 20 milláért lefeküdnétek-e egy férfival és volt igent mondott és volt akik nemet írtak! Na most, ha előttetek volna a pénz 20 ezer ft-os címletekben egy táskában az a 20 millió ft és mondaná a férfi itt a pénz vidd el bankba, hogy ne az legyen, hogy vissza veszi a ffi. Na és a pasival csak egy menetet kellene lenyomni ami jó esetben 20 perc rossz esetben 1 óra! Ez miért nem volna jó ajánlat? Az egyik lány azt írta, hogy venne egy kis lakást egy kis autót és a szüleinek is adna belőle. Azért 20 millió ft az megkönnyítené az életeteket! Mert, ha 100 ezer ft-ot ajánlana fel arra azt mondom oké, hogy nem mentek bele de azért 20 milla! :D
2012. aug. 11. 15:12
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
Úristen
2012. aug. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
66%
Ez csak álszenteskedés... abban a helyzetben 100% hogy nem mondanának nemet.
2012. aug. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
Azért vannak, akiknek nem mindegy, kivel fekszenek le. Nekem is szerelem kell hozzá.
2012. aug. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem lenne jó ajánlat, mert szeretem, ha egy férfi megküzd értem és nőnek néz ...!

Elvenné ez az ügy a büszkeségemet meg a tartásomat ...

Ha pénzért akarnám csinálni, kiállhatnék akár az út szélére is, vagy elmennék luxusprostinak ...

De mivel nem az én műfajom, ezért nem mennék bele ilyenekbe ...!

19/L

2012. aug. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Szerintem állszentkedés! Most ugye írják, hogy nem meg fujj meg gáz meg soha stb. De amikor ott volna a sok ropogos eredeti 20 ezer ft-os címlet akkor már szerintem ott a parkolóba lecumiznák és bedőlnének!
2012. aug. 11. 15:17
 6/50 A kérdező kommentje:
Ti lányok nem fogjátok fel, hogy 20 millió ft-rol van szó. Állj ki az útszélre 5000 ft egy numera és megdugnak egy nap 10-en és kerestél 50 ezer ft. Vagy menj egy luxus prostinak egy éjszakára kapsz 100 ezer ft-ot. Itt nem a megküzdésről van szó meg arrol, hogy nem nézz semmibe az ürge csak akar egyet szexelni és mint már írtam fél óra alatt még a miniszter se keress 20 millát!
2012. aug. 11. 15:20
 7/50 anonim ***** válasza:
69%

Neked kérdező mégis mi a problémád ezzel? Örülhetnél inkább, hogy vannak olyan lányok akiknek még van tartásuk és büszkeségük, tudnak gondolkozni. Miért fáj neked, ha valaki nemet mondd egy ilyen ajánlatra?

Bizony 20 millió nem kevés pénz, de ha elém raknák és szexet kérnének cserébe, bizony nemet mondanék, mert van eszem, és utána tükörbe se tudnék nézni.

Nem értem miért kell ezen annyit erősködni, hogy úgyis elfogadnánk a pénzt.. NEM, vannak olyan lányok, akik bizony normálisak.

2012. aug. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
Minek akarod meggyőzni a népet, hogy mindenképpen akarják?
2012. aug. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
Az ember maga tudja a legjobban, mi mennyit ér meg neki. Nem egy idegen, aki legfeljebb azt tudja, ő mit érezne. Bár mi is ugyanúgy mondhatnánk neked, hogy nem foghatod fel, amíg nem vagy abban a helyzetben.
2012. aug. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Hát jó lányok ti tudjátok! Az a baj ilyen nem hiszem, hogy létezik a világon úgy, hogy ezt nem tudjuk meg! :)
2012. aug. 11. 15:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!