Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti tényleg élvezitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti tényleg élvezitek a szingli életet? (már ha azok vagytok)

Figyelt kérdés

Mert én azt hallottam h minden nő vágyik egy társra.

Bár én fiú vagyok de nem élvezem ezt az életformát.


2012. júl. 16. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Én nem élvezem...
2012. júl. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
^ Üzeneteid (15 Új)
2012. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
én őszintén tök birom :d bár néha hiányzik egy fiú de különösen nem zavar :)
2012. júl. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

egy több éves kapcsolatból kilépve egy darabig nagyon élveztem. aztán fél év elteltével rájöttem, hogy szükségem van egy társra, az többet ér, de kellett a "szünet" is.

23N

2012. júl. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nem rossz, magamat legalább szeretem. túl válogatós vagyok ahhoz h legyek vkim 21L
2012. júl. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
én is túl válogatós vagyok... de nem fogok akárkivel járni, magamat többre becsülöm és szeretek egyedül lenni. Bár néha szívesen átölelnék valakit.
2012. júl. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért így 17 év után már jó lenne érezni, hogy van egy fiú, aki szeret, akihez odabújhatok, akit átölelhetek stb. Persze nyilván vannak előnyei is a szingli életnek, egy ideig tök pozitívan fogtam fel a dolgot, mindig kerestem valami pozitívat abban, hogy nincs barátom. Mára már kifogytam ezekből az apró pozitív dolgokból és nagyon hiányzik mellőlem egy társ.

17/L

2012. júl. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jó is meg rossz is. Igazából a pasizásra, a céltalan kavarásokra, a két hetes "járásokra" untam rá. Ezek nélkül jobb. Azt hiszem legalábbis. De annak nagyon örülnék, ha lenne valaki akit igazán tudnék szeretni. De eddig még egy ilyen fiúval se találkoztam. Pedig csinos vagyok, meg minden. De túl válogatós. És hiába adtam lejjebb, és jöttem össze olyan fiúkkal akik vagy külsőre, vagy belsőre nem voltak teljesen okésak, remélve, hogy majd idővel megszeretem őket, nem jött össze a dolog. Szóval nem egy pasi kéne, hanem A Pasi. És akkor lenne jó.
2012. júl. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Rohadtul utálom.
2012. júl. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szingli, de nekem soha nem okozott gondot, ha nem volt pasim. Élveztem.
2012. júl. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!