Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogykell egy férfit meghódítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogykell egy férfit meghódítani, elbolondítani?

Figyelt kérdés

Ha van egy ismerősöm, tudom, hogy kedvel, én is őt, hogyan csábíthatom el?


Nem kalandra gondolok, hanem kapcsolatra.


Hogyan vigyem tovább a dolgokat? Ő elég félénk jellem.


2012. aug. 11. 18:02
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Oké, akkor egy kérdés.


Hogy foghattam meg valakit a főzésemmel, ha mondjuk még nem kerültünk olyan szituba, hogy megmuttasam, hogyan főzök, illetve velem van, de még nem került sor a szexualitásra.


Na akor bukta az elmélet! Ezekkel az esetekkel mi van? A kapcsolatok 80%, így kezdődik ám.:)

2012. aug. 11. 18:19
 12/24 A kérdező kommentje:

Értsétek már meg kérlek szépen, hogy nem szexel akarom elcsábítani. Nyilván később mindent megadok majd neki, ha úgy alakul, de nem azzal akarom megszerezni.


A személyiségemmel, amit alapvetően kedvel, hát ezt akarom elvinni abba az irányba, hogy több is legyen belőle.


Értitek már?

2012. aug. 11. 18:21
 13/24 anonim ***** válasza:
jaj,szexel kezdődik manapság minden,utána főzöl neki valamit azt elmegy haza,ennyi!Na:))
2012. aug. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Akármit főzöl az okos kis fejedben, itten gyakorlatból beszél mindenki. Az a legtutibb, ha szexuáltok, és utána kajáltok is. Előtte fürdés, utána szexuálás ismét. Tapasztalat...
2012. aug. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, és első randin ágyba bújtam a barátommal. Azóta is együtt vagyunk. Nem tinik vagyunk, a szexből nagyon sok minden kiderül felnőtt emberek számára...

Hát nekünk az derült ki, hogy összepasszolunk - minden téren.

2012. aug. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nem mellesleg ő is szexszel fogott meg... és szerelmes vagyok! :D
2012. aug. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Ez egy ritka eset, de sokszor nem jön be.
2012. aug. 11. 18:37
 18/24 anonim ***** válasza:
Miért, hányszor próbáltad?
2012. aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Csak a nő ismerőseimre alapozok, akik beestek a férfi ágyába és bukta lett a vége.


Nem minden férfi értékeli, ha rögtön mekap. A volt párom ez a kategória volt. Azt vallotta, egy nőben legyen tartás.

2012. aug. 11. 18:42
 20/24 anonim ***** válasza:
Jogos, van ilyen is... de korábbi rossz tapasztalatokból kiindulva, az ilyen pasi hosszú távon nagyon rossz szerető!!!!!! Akinek a tartás fontosabb, mint minden más. :)
2012. aug. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!