Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjek neki vagy ne?

Figyelt kérdés
Szóval elég bonyolult családi ügy...volt egy 23 éves barátnőm , én 25 vagyok..hétvégi családi ebéd után, otthon hagytam a barátnőm apámmal, és anyámmal elindultunk sütit venni, mert az kimaradt...mikor hazaértünk, én mentem be először a házba, anyu kinntmaradt beszélni a szomszéddal. Mikor beléptem, zajokat hallottam a hálóból, és amit nem gondoltam volna: a barátnőm apámon lovagolt, szó szerint..persze jöttek a dumák hogy nem az aminek látszik, stb...azóta dobtam a barátnőm, de anyának nem mondtam el az esetet..apám azt monta ad 5 milliót ha tartom a szám, mert szereti anyámat..ti mit tennétek?

2012. aug. 11. 23:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Kérj 10-et.
2012. aug. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Ha szerinted fontos az, hogy a családban minden a bizalomra épüljön, akkor elmondod. Ne feledd, a pénz az csak pénz. Te kell eldöntsd, mi a fontos. Az, hogy átverd Te is anyudat (azzal, hogy tudod mi történt és nem mondod el), vagy, hogy megkapd a pénzt.
2012. aug. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
de anyát se akarom megbántani...ilyen idős korban válás??
2012. aug. 11. 23:39
 4/16 anonim ***** válasza:

Vajon hogy magyarázná meg apud odahaza, hogy mégis hova lett az az 5 guriga ?:) Tuti kitudódik. És akkor még te is simán kihúzhatsz egy rövid pálcikát, hiszen anyud nem feltétlen fogja tudni elnézően lereagálni a történteket. Bár nem ismerem őt.

Nem tudom mekkora lenne bennem a harag, mennyire érintene mélyen egy ilyen ügy, mert nem ismerem a részleteket, hogy mennyire szerettétek egymást, mennyire ismertétek , voltak -e előzmények stb., de szerintem én nem kérném el a dellát apámtól, viszont anyának sem mondanám tovább. Nem lennék besúgó, sem megvesztegethető. Inkább meghagynám azt a kártyát a kezemben, hogy az apám egy ilyen ember és ezt mindig a fejéhez vághatom a jövőben.

2012. aug. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Plusz még annyival kiegészíteném, hogy sok nő, ilyen hosszú idő alatt már bőven kiismeri az urát és tudja mikor mond igazat, mikor sumákol stb. Szóval simán elképzelhetőnek tartom, hogy vágja ő a szitut, bár nem ennyire konkrétan, de hogy paráználkodik azt valószínűleg sejtegeti/tudja..

Viszont ebben az esetben, ha elmondanád neki, már csak azért sem kezelné úgy a helyzetet, mint addig, mert milyen már hogy a fia is tudja, hogy ő vele mit csinál az apja és nem reagálja le "normál" módon. Vagy, az okozna neki fájdalmat, hogy a fia előtt is megalázta az ura. Szóval...

2012. aug. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ezt még át kell gondoljam...apám kezeli náluk a pénzt, és hát a középfelső osztályhoz tartozunk, nem nagyon hiányozna senkinek, maximum nekem jönne jól, ezért is gondolkodtam el. De lehet többet kérek.
2012. aug. 11. 23:44
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérj többet és anyukádnak ne mond el szerintem, ne bántsd meg, apádat meg húzd le jól, ha ilyen dolgokat képes veled csinálni és ne beszélj vele, mihelyst a zsebedben a zseton.
2012. aug. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Itt a kérdésre a válasz, hogy Mo-én miért végződik minden 2-ik házasság válással és miért van ennyi abortusz!


Először is szeretnék gratulálni a remek párválasztáshoz! Egy ilyan barátnő(inkább ordas ku.va)gyakorlatilag nagyobb kárt csinál, mint hasznot!

Nem tudom mennyire vagy lelkizős fajta(úgy látom nem):), ülj le apáddal és beszélgesetek el anyádról..., ez a szeretem dolog biztosan jól hangzik, de azért a ribi 30perc alatt rábeszélte, hogy megdöntse! Szóval semmi rizsa, mondja el mi van és akkor inkább legyen vége!


Nekem kifordulna a gyomrom, mikor meglátnám, hogy az anyámhoz úgy érne az apám, hogy láttam egy ri.ancal(bocs, még ha a barátnőd is)! Főleg akkor, ha látszana a saját anyámon, hogy ő szereti is....

Szerinted hány ilyen volt eddig ember????? Ezt láttad, de volt még vagy 50 ilyen!

5milliót, ez meg már egyenesen beteg! Nem mondom én is szeretem a pénzt(ki nem? de legalább nem ámítok senkit), de azért gondolj anyudra is és inkább ülj le apáddal és beszélgesetek el, mert azt garantálom, hogy ez nem egyszeri eset....(mi van, ha 5év múlva a szeretett feleségedet tölti titokban a drága após)


Milyen apa az, aki megtömi az fia barátnőjét? Azért itt is vannak gondok, az meg már nekem beteg, hogy ez felmerült a ri.iben(habár minden nő egy ri.anc, de legalább ne látnám, hallanám minden nap)

2012. aug. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

.. és ha megismétlődik, vagy netán tovább fajulna az egész, akkor tiszta lelkiismerettel fogsz tudni anyud szemébe nézni? Rajtad fog állni, hogy mivé alakul a családod, s ha ígyis olyan jól álltok anyagilag, nem értem miért hagyod megvásárolni magad.

Ami egyszer megtörténik, nagy az esély, hogy mégegyszer megfog.

2012. aug. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Következő barátnődet ne mutasd be apudnak, az 5 milla pedig kárpótlás lesz barátnőd miatt... Anyudnak ne mond el.
2012. aug. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!