Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Naplóírás. Fiúk, ti mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naplóírás. Fiúk, ti mennyire örülnétek neki?!

Figyelt kérdés

Naplót írok, már több mint egy éve arról, hogy hogyan történtek velünk meg a dolgok, a veszekedések, hogyan éltem meg minden ki apró zűrt,az érzéseimet.. amíg nem jöttem össze a jelenlegi párommal. Szerintetek mikor kellene megmutatnom neki először? Fél éves évforduló? vagy inkább várjak még vele? Elég személyes ajándék, és nem akarom "csak úgy" megmutatni neki valamelyik délután..

Ti csináltatok már ilyet? :)


2012. aug. 13. 10:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
11:36 : Igen, valahogy én is így gondolom, s ezért álltam neki.. Mert sokszor nem tudom kifejezni magam egyes helyzetekben..
2012. aug. 13. 11:54
 12/14 anonim ***** válasza:

Hatalmas tévedés, hogy a párunknak minden gondolatunkról tudnia kell! A motivációink, az érzelmeink mások számára kevéssé, vagy nem értelmezhetőek (a naplóírás is inkább annak számára fontos, aki írja, hogy rendezzen/feldolgozzon általa). Az adott pillanatban lerendeztétek a dolgot, túlléptetek rajta, utólag meg csak felkavarnád benne az egészet! Képzeld magad a helyébe, hogy te mit tudnál kezdeni az ilyen információkkal, hogy hogy esne neked. Vszeg csak újabb konfliktusok forrása lenne, és nem hozna közelebb benneteket egymáshoz.

Annak is van esélye azért, hogy elolvassa, megismer téged, végtelenül megért, és legmélyebben megszeret ebből kifolyólag, de ehhez olyan személyiség is kell, aki amúgy is analitikus. Ezt abból tudhatod, hogy már eleve mélyen érdeklődik irántad, és sosem hagyja rád a dolgokat, de akkor meg már úgyis tudja rólad mindazt, amit eddig leírtál.

2012. aug. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 parisgirl31 válasza:

Kareszpapi bocsáss meg,de ez nem igaz!Így tisztázza le az ember az érzéseit és az segíti ki a hullámvölgyekből,hogy leírja a bánatát!Plusz a jó dolgokat visszaolvashatja és így többször átéli :) Én már 9 és fél éve írok naplót és nem bántam meg.

Amúgy szerintem is várj vele,ez a fél év még kevés rá.de ha gndolaod,felolvashatod neki,de sztem ha emlékezteted a vitákra,meg felolvasod,hogy hogy szidod az nem vezet semmi jóra.A naplót magadnak írod,inkább csak a jó dolgokat és a kibéküléseket oszd meg vele.

2013. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 lewisgirl válasza:

Én nemrég kezdtem el újra naplót írni úgy, hogy a párom tud róla és nem zavarja. Tudja, hogy úgyis elmondom neki azt, amit szeretnék. A párommal már lassan egy éve együtt vagyok.


20/L

2013. jan. 18. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!