Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ölhetném ki az érzelmeimet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ölhetném ki az érzelmeimet?

Figyelt kérdés

Kb. 2 éve lettek érzelmeim, azelőtt nem nagyon vtak. Mikor lettek érzéseim, rájöttem, hogy nincsenek barátaim és, hogy milyen szánalmas is vagyok. Nagyon sokat vagyok szomorú. Fontosnak tartom a barátságot meg egy szerelmet, de nekem nem lehet és ezért vagyok szomorú. Tudom ciki egy fiúnál, de néha egy-két könnycsepp is elered. Vannak hirtelen hangulat ingadozásaim és elég érzékeny vagyok. Engem ez nagyon zavar, úgy érzem magam, mintha ha lány lennék és félek, hogy könnyen meleggé is válhatok ez miatt. Szeretnék az érzelmeimtől megszabadulni és újra a 2 évvel ezelőtti állapotba kerülni, mikor közömbös vtam mindenhez és mindenkihez. Hogyan szabadulhatok meg az érzelmeimtől? :(


17/F



2012. aug. 13. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
némi só és sok ecet... az segít...
2012. aug. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden mindegy alapon élj,sza.rj le mindent.
2012. aug. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen igazatok van, az emberré válás nem kötelező.
2012. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Senkinek sem tökéletes az élete. Mindenkinek vannak érzései és mindenkinek meg kell tanulnia felállni egy-egy földbedöngölés után. Az élet kegyetlen is tud lenni, de ha nem akarsz a jelenlegi sivár és magányos életeden változtatni, akkor nem is fogsz tudni. Járj el sportolni, könyvtárba, találj hobbit magadnak mit tudom én, csak kezdj valamit magaddal és legyél emberek között. Ha otthon egyedül sajnálod magad, annak semmi értelme nincs.

Remélem tudtam segíteni, ha nem is a kérdésre válaszoltam.

2012. aug. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
elég, ha csak egy lánynak te így vagy és leszel tökéletes, ahogy vagy. és biztosan lesz ilyen. :) nopara.
2012. aug. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!