Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha bánt?

Figyelt kérdés

Van egy srác (23), aki már többször is felkért táncolni buliban. A bulik falusi bálok, nem nagy, mai diszkók!

Én szép lassan megkedveltem, és nagyon megszerettem, de ő erről semmit sem tud, mivel nem vagyok az a kezdeményező típus. Szombaton puszilgatta a nyakam, meg az arcom, viszont a baj az, hogy nem csak nekem, hanem több lánynak is "csapta a szelet", köztük a legjobb barátnőmnek is, ami nagyon sz*rul esett. Amikor lassú szám volt, tökre magához húzott, tök szorosan ölelt, így hozzá tudtam bújni :$. Viszont az utcán csak simán köszön egy szia-t, és semmi több... :( Szerintetek csak a pia miatt csinálja ezeket?? :S

Amúgy nem hordok miniszoknyát, meg extra kivágott felsőt, a viselkedésem inkább visszafogott, csendes, szóval az kilőve, hogy én "kellettem" magam! Előre is köszönöm! 17L


2012. aug. 14. 13:02
 1/2 anonim válasza:
100%

Kikúrt édes felmenőjét az első válaszolónak.


Figyelj! Mi srácok, ilyenek vagyunk. Több vasat tartunk a tűzbe, főleg egy kis alkohol hatására. Néha csak arra van szükségünk, hogy a többi srácnak megmutassuk, h "ő az enyém, simán megvan". Szóval, ne várj arra a bizonyos elkészített szárnyasra, amíg a szádba repül, hanem ha látod, kérdezd meg hogy van, stb. Ha sikerül egy kicsit beszélgetned vele, kiderülhetnek vannak e komolyabb szándékai. Hajrá :)

2012. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval.


Igazából akármennyire is rosszul esik, amíg nincs párja egy férfinak, igyekszik több vasat tartani a tűzben. Ennek az az oka, hogy ha az egyik csaj elutasít, még mindig van a pakliban másik, nem vész el a remény. Gondolj bele, milyen rossz lenne, ha csak egy lánynak csaphatnánk egyszerre a szelet HÓNAPOKIG, aztán egyszercsak bejelentené kiválasztottunk, hogy nem kér belőlünk, és aztán bánhatnánk azt az időszakot, hogy nem próbálkoztunk másnál!


Lehet, a buli és esetleg egy kis alkohol hatására felszabadult, azért ölelgetett. A lassú számnál meg egyszerűen te voltál kéznél neki.


Kérdezd meg tőle, hogy érez-e valamit irántad!

2012. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!