Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lanyok nagy resze miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lanyok nagy resze miert szereti meg mindig a rozsaszin polos cicafiukat? Tisztelet a nagyon kicsi kivetelnek.

Figyelt kérdés
Szinte az osszes 20 ev koruli lany ezekre hajt. Legyen minel szebb arcu, minel melegebb beutesu, minel nyalasabb es minel mocskosabb szaju. Sajnos meg egyetemeken is ezt latom Az ertelmes de kevesbe szep pasikat pedig a legtobb lany szemtelen modon lenezi es eselyt sem ad neki, hiaba okos, ertelmes, turelmes, tisztelettudo, illedelmes stb. Minta ezek a dolgok a mai lanyok nagy reszet teljesen hidegen hagynak. es csak azt neznek mennyire cuki az a pasi. De mondom en meg ezt a mai 22-23 eves lanyoknak is tapasztalom . Miert lettek ennyire furcsak?
2012. máj. 9. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

fogalmam sincs, nekem inkább azok az emberek a nyerők, akikről azt írod, hogy lenézik őket.. (és ez nem csak duma)

L/15

2012. máj. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

hehe, pont a tegnap nevettünk ki egy pasit, mert nem csak rózsaszín volt a pólója, de a halásznadrágja még rózsaszínebb volt :D kicsit volt csak vicces.


egyébként nagyon ritka az, amikor jól áll egy pasinak. nézd csak, ő épp olyan:

[link]


Talán mert nem az a nagyon rózsaszín... á, szóval inkább hanyagolnám a pasikon a rózsaszínt és a lilát...

2012. máj. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mivel én max röhögni tudok az ilyeneken ezért fogalmam sincs mit szeretnek bennük. A férfi az legyen férfi a cicomászkodást hagyják meg a lányoknak, fúj.
2012. máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát nekem világ életemben nevetőgörcsöm lett az ilyenektől. Én a férfias pasikra bukom :D

22/N

2012. máj. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem az ilyenek tetszenek de nagyjából értem miért az ilyen srácok jönnek be a lányoknak.Az oka az hogy a nőknek inkább lelki társ kell aki romantikus , kedves úgymond nyálas és hozzá tud szólni a sminkeléshez.


Nekem is a finom vonalú , szép arcú , kölyökképű srácok tetszenek.Én szőrtelenség párti vagyok de a szőrtelen férfi kezet és lábat nagyon undorítónak találom , ha sportoló az illető akkor oké de egyébként nem.Szeretem ha egy férfi ápolt igényes de ne sminkeljen , meg ne hordjon rózsaszín holmikat.


Nekem is a lányos férfiak tetszenek de nem ezek a PÁWÁK vagy micsodák.

2012. máj. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól leszek igényes hogy fürdök, fogat mosok, mosok és takarítok magam körül. Aki szerint a mellkasszőr egy FÉRFIN igénytelenség, annak már sikeresen kimosta az agyát a XXI. század.

34 ffi

2012. máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolso egyszoval te is ezeket a lanyos pasikat szereted. A lanyos pasik 90% a meg a pawakhoz tartozik.
2012. máj. 9. 19:39
 8/12 anonim ***** válasza:

6.

Teljesen igazat adok neked. Én úgy vagyok vele h ha nem szőrös az sem baj, de ha az akkor le ne borotválja. Én azzal együtt szeretem az meg h leborotválja sztem kicsit bu.zis. (elnézést minden melegtől)

2012. máj. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen a mellkasszorzet a tesztoszteron es a ferfiassag jele. De sajnos ezt a mai lanyok nagy resze a piciny agyaval nem tudja felfogni es azt hiszi, hogy ez az igenytelenseg jele, holott nagyon nem igy van . David Hasdelhoff pl igazi ferfi volt, vagy pl Nicolas Cage is.
2012. máj. 9. 19:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Meg a vőlegényem is igazi férfi és megveszek h mien szexi a szőrös melkasával :P
2012. máj. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!