Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon bunkó dolog volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon bunkó dolog volt tőlem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy sráccal és amikor megkérdeztem tőle hány éves és válaszolt rá, akkor én azt mondtam neki, hogy "hát jó öreg vagy". Szerintetek ez bunkó dolog volt nagyon?


26N


2012. aug. 14. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ van-e humora a srácnak...
2012. aug. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát egy kicsit.
2012. aug. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kicsit tapintatosabb is lehettél volna..., de ha poénnak vette akkor nincs gáz... :)
2012. aug. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha raktál utána smiley-t akkor én pl ércelődésnek venném:D


ha nem raktál, akkor komolyan, ezért rossz interneten ismmerkedni, vannak ilyen hülyeszabályok... :S

2012. aug. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért, hány éves?

Amúgy igen, smiley nélkül bunkóság.

2012. aug. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha srác, akkor nem lehet öreg. Ha öreg, akkor férfi. De normális ember akkor sem mondja a szemébe. Egy 80 éves bácsinak megmondanád, hogy de öregnek tetszik lenni?
2012. okt. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!