Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha egy haverotok megjegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy haverotok megjegyzi, h jó az a csaj, és mondja, h a társaságban ő a legjobb, akkor figyelembe veszitek a véleményt?

Figyelt kérdés
Akkor esetleg ez esetben Ti is megfontoljátok újból a véleményeteket? A kérdés az,h a fiúknál ez hogy működik? Remélem érthető a kérdés...ha nem,írjatok.De maga a kérdés általánosságban értendő..
2012. aug. 14. 18:30
 1/7 ASOT ***** válasza:

Nem tuti...

Ha nekem is tetszik a csaj és szerintem is ő a legjobb a társaságban akkor elismerem h ő a legjobb :)


De az h szerinte ki a jó azaz ő dolga. Vol már ilyen elég sokszor de nem nagyon érdekel.

2012. aug. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a másodperc töredéke alatt képesek vagyunk megállapítani, hogy ki jó csaj és ki nem, függetlenül mások véleményétől
2012. aug. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2012. aug. 14. 18:52
 4/7 ASOT ***** válasza:
ahogy a 2-eske is mondja, 1 pillanat alatt leszűrjük h ki a jó nő. (és mint mondtam nemtuti h ugyanaz)
2012. aug. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kinézetre biztosan,de attól még a belső nincs ráírva (tudtommal)...
2012. aug. 14. 19:04
 6/7 ASOT ***** válasza:

nem is ez volt a kérdés!!


Azt a haverunk sem tudja h milyen belül, és ezt nem is mondtad!


De normális esetben úgy indul a dolog, hogy meglátsz valakit, megfigyeled és ha megtetszik akkor utána odamész kezdeményezel megismetred és csak ekkor derül ki h milyen azaz ember!

2012. aug. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen,a kérdés valóban nem ez. Igazad van,ezt csak írtam..mind1
2012. aug. 14. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!