Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha velem álmodik akkor az azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha velem álmodik akkor az azt jelenti szeret még, csak tudatosan elfojtani próbálja, ill. nem akarja kimutatni?

Figyelt kérdés
Van egy srác sokszor álmodik velem, de nem akar látni. :(

2012. aug. 16. 00:53
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
És annak mi lehet az oka, hogy ha érzelmekről akarok vele beszélni, akkor egyből felháborítom teljesen elzárkózik minden érzelmességtől!? És megtiltotta a haverjainak, hogy rólam beszéljenek az ő jelenlétében.
2012. aug. 16. 03:22
 22/23 anonim ***** válasza:
Nem akar tőled semmit, ezért nem is akar beszélni az érzelmekről. Ha nincs miről, akk miért beszéljen? Az elmondottak alapján kap belőled eleget,és nem szeretné, ha még a baráti körében is rólad beszélnének. Am én is szoktam törődni a barátaimmal és a lelki világukkal. Pasi vagyok és ők is azok, de attól még érdekel, h mi van velük.
2012. aug. 16. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

És még mindig minden válasz után jön a "de hát mégis, de ez, de azt akkor miért csinálja"


Miért tetted fel egyáltalán ezt a kérdést??? Ha csak önmagadat akarok győzködni miután mások válaszolnak rendesen egy olyan válasszal, amit nem akartál hallani.

Szerintem harapj rá egy téglára vagy szedd ki a méhed, mert így megóvsz minket az ilyen gének és minden más továbbadásától. Kérlek, tedd meg. Légy szíves.

2012. aug. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!