Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van ilyen lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ilyen lány, akit érdekel ez a dolog és benne is lenne, ha igen hol keressem?

Figyelt kérdés
Lehet furán hangzik, de gyakran ölelgetnék csak úgy lányokat, vagy puszilgatnék, ültetném ölembe és szeretgetném, de semmi több. Ez is megtenné, amíg nem lesz barátnőm. Most totál sok szeretet van bennem, már nem tudom kinek adjam ki. :)

2012. aug. 16. 01:22
1 2
 1/12 anonim válasza:
éééén :D
2012. aug. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen:D
2012. aug. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
rosz is kisülhet ebből egy idő után ha valakivel hosszabb távra tervezel. gondolj csak bele.
2012. aug. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*rossz
2012. aug. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze aztán az ölelkezésből beakasztás lenne a végén
2012. aug. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

csalafinta kérdés,de nem rossz nyitó taktika.

persze egyértelmű,hogy a vége kúrás.

2012. aug. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát pedig én is erre vágynék, de sajnos barátnő híján ez most csak álom, mert nem hiszem, h lenne olyan lány aki csak úgy beválalna ilyet...:(

28f

2012. aug. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

3as vagyok nem a 6os


azért én ilyen nyilvánvalóan nem mondanám ki, hogy mi lenne a végén. valaki társat keres..mondjuk a 6os.. a végén nem fogja azt csinálni? ezt annyira hülyeség volt felhozni. gondoltuk hogy nem pap lesz a kérdezőből.


én szerencsére nem voltam ilyen helyzetbe de el bírom képzelni, hogy milyen lehet. csak várj én ezt tudom mondani. akár erőlteted akár nem, nem hinném, hogy hamarabb fogsz egy rendes lányt találni ha erőlteted:)

2012. aug. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát ez cuki. :)
2012. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ez kedves dolog, szerintem ha nem vagy ronda találsz ilyen lányt
2012. aug. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!