Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, amikor elég rendesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, amikor elég rendesen megbámulnak titeket az utcán, olyankor mi a jár a fejetekben?

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
'Rosszul öltöztem fel?'
2012. jún. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
'Van valami az arcomon?'
2012. jún. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy bámulnak meg, érdeklődően, vagy lenézően.
2012. jún. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Követ engem egy csinibaba... :/
2012. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mosolyogni szoktam rajta. Nem zavar, ha megbámulnak, mert tapasztalatom szerint általában jó értelemben bámulnak meg, nem pedig azért, mert letojt egy madár például. Volt már arra is példa, hogy ha észrevettem, akkor ráköszöntem a srácra. Nem vagyok szívbajos meg szégyenlős ilyen téren. Az önbizalmamat erősíti, ha megnéznek az utcán, mert mondjuk szerintük jól nézek ki vagy csinos vagyok. Ennek tudatában, minek szégyenlősködjek vagy bosszankodjak? Persze ha utánam szólogatnak, hogy mit meg hogy mártanának belém, azt nyilván nem díjazom, de csak egy megbámulásban nincs semmi rossz.
2012. jún. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
''Mit bámul ez a barom,nem látott még szexi csajt'':D
2012. jún. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
"Mit nézel, majom?"
2012. jún. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
"pofán rúgjam vagy tökön?"
2012. jún. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

egy ideig nem hordtam se szemüveget és se kontaktlencsét...

mondták már barátnőim hogy meg szoktak bámulni - önbizalomhiányos voltam/vagyok


de mivel nem láttam ezért nem is tudtam :D


aztán vettem kontaktlencsét és eleinte nagyon zavart ahogy megbámultak...

mindig piszkáltam a fejem, meg a telefonom első kamerájával néztem hogy elfolyt-e a sminkem vagy mi

de aztán rájöttem hogy csak megnéznek és ennyi...


most már hozzászoktam, volt már akire rá is kacsintottam viccből mert annyira nézett és utána mindketten nevettünk.

ilyenkor am az jár a fejemben, hogy ha nyilvánvalóan tetszem nekik akkor miért nem jönnek oda hozzám?


mert ok, lehet hogy nemet mondanék, de legalább adna magának esélyt...

2012. jún. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
ad egy ömbizalomlöketet. engem nem zavar addig amíg olyan férfiak bámulnak meg akiket vonzónak találok.
2012. jún. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!