Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek milyen haj jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen haj jön be ezek közül pl. egy randin?

Figyelt kérdés

1.)

Ilyesmi a hajam, természetesen hullámos.

[link]


2.)

Begöndörített haj

[link]


3.)

Egyenes haj (vasalt)

[link]


4.)

Feltűzött

[link]



Kort is!

Köszi :)


2012. aug. 16. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Az 1. és a 2.


14/F

2012. aug. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Amilyen neked van és az egyenesre vasalt. Nekem nagyon bejön ha egy csajnak szépen ki van vasalva a haja.


22/F

2012. aug. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezek külsőségek, nem számítanak, mert egyik nap így nézel ki, másikon úgy! Ezért kell randizgatni, hogy megismerd a másikat!
2012. aug. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tibbah: A vasaltfejű emberek az én világomban nem ***nak.
2012. aug. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért kíváncsi vagyok, hogy mi tetszik ill. mi nem a pasiknak :)

2012. aug. 16. 11:03
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen mindegy, nem ettől lesz egy lány vonzóbb vagy visszataszítóbb.


30/f

2012. aug. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3.


A 4. semmiképp se, bár ha irgalmatlan hőség van, akkor természetesen érthető ez a viselet.

2012. aug. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsó kivételével mindegyik jó
2012. aug. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
21/F az lemaradt
2012. aug. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amilyen neked van az tökéletes! :) Őszintén én a vasalt hajat unom, mindenkinek olyan van, szóval azt ha lehet hanyagold... persze nem dobnálak ki miatt. Ha nem is pont első randira, de szerintem a feltűzött is szép, sok lánynak jól áll és vonzó tud lenni. Meg érdekes, mert mint mondtam 99% azt hiszi, hogy kivasalja aztán úgyis jó lesz.... de neeeem.


18/F

2012. aug. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!