Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szépség tényleg relatív és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szépség tényleg relatív és ezáltal mindenkinek más tetszik?

Figyelt kérdés
Ha ez igy van es igaz akkor miert latni az utcan temerdek sok agglegenyt vagy 30-40 kozotti ronda szemuveges pasit akik orokke egyedul vannak? Ha ez igaz akkor miert van itt a gykn olyan sok elkeseredett 20 feletti szűz pasi? Ha annyira relativ a szepseg akkor kellebe hogy ezeknek a pasiknak is legyen csajuk nemde?
2012. aug. 3. 12:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Engem sok lány megnéz, de mivel rosszak a fogaim, így nem is merek kezdeményezni lányoknál már. Ennyi. Amúgy van olyan ronda haverom, aki minden nap képes új nőt vinni fel magához, lesz@rja, hogy ki mit gondol róla, én nem tudom ezt megtenni, zavarnak a rossz fogaim.
2012. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A szépség valóban relatív, de sajnos van egy típus aki sok lánynak tetszik és van ami csak kevésnek. Van egy másik mondás is, hogy a belső számít, sztem ez is hazugság valójában a külső meg fog, belső megtart. Sajnos egy felszínes világban élünk és nem lehet ez ellen mit tenni. Azok a szingli srácok köztük én is remélhetőleg előbb-utóbb megtaláljuk életünk párját. :)


18/F, szűz

2012. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem, a szépség egyáltalán nem relatív. Kimérhető az arányos arc, arányos testalkat számokkal, és az ilyen külsővel rendelkező emberek 2-3szor annyi embernek lesznek szépek, mint akik nem. Life is hard

Csúnya emberek mondják, hogy a szépség relatív.

2012. aug. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nem a szépség, hanem egyéb más defekt miatt nem talál valaki párt. Hiszen a ronda fiúknak elvileg a ronda nő jutna. De aki nem megy emberek közé meg kiállhatatlan a természete, az hiába várja a sült galambot. Akármilyen szép.
2012. aug. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Hát van az az általános értelembe vett csúnya ember, kusza fogak, szemüveg, pattanások stb. De ha az átlagot nézzük nekem volt olyan barátom akit mindenki más randának gondolt nekem mondjuk tökre bejött. Szóval ilyen szempontból relatív igen.
2012. aug. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Így van. A szépség nem relatív. A bájos, ártatlan, kedves, szabályos, szimmetrikus arc pl, ami harmóniára törekedett és így alakult olyanra amilyen lett, az szép mindenki szerint. Ami relatív az a vonzódás, az más tészta. Nem feltétlen esik egybe a vonzó erő és a szépség. Még jó, különben a nem szép emberek, lehúzhatnák magukat a wc-n. Így lehet, hogy szép ember is akad egyedül. Nem mindenkinek ez a legfontosabb paraméter, de egyből szembetűnő ez igaz.


26/f

2012. aug. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
mert a sok 20 feletti szűz pasi még mindig anya szoknyája mellett van, ahelyett, h a sarkára álljon, és ismerkedne, elmenne szórakozni, vagy vmi..
2012. aug. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló,12.35-ös. Ez baromság!!

Pl. Selena Gomez rengeteg ember szerint gyönyörű.Legalább ennyi ember azt mondja,hogy randa. Na most ha én szerintem ő szép,lehet,hogy szerinted nem.

Méghogy nem relatív? Mindenkinek más tetszik!!

2012. aug. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem baromság, csak te nem érted a fogalmakat. Amit próbálsz mondani, az az, hogy szubjektív. Ami nem egyenlő se a relatívval, se az abszolúttal, ami a relatív ellentéte. Selena Gomez szebb az emberek többségénél, nyilván ezért filmszínész. Legtöbbünk még karakterszínész se lehetne filmen, mert minden szögből vállalhatatlanul néz ki az arca, meg a testalkata.
2012. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Egyébként a kérdésfeltevés logikailag hülyeség, ezért az alacsonyabb intellektusú embereket, mint az előző is megtéveszti. Ha valami relatív, az nem azt jelenti, hogy mindenkinek más tetszik.
2012. aug. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!