Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 1lány aki nagyon nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1lány aki nagyon nagyon nagyon tetszik. De azt veszem észre, hogy le sem szar. Csók már megvolt. Viszont barátai előtt max puszi. Amikor kettesben vagyunk akkor 90százalékban facebookozik mobilon?

Figyelt kérdés
Ami nagyon rosszul esik.De szeretem nekem ő kell. Mit tegyek? Meg amikor 2esben voltunk és átkaroltam csókolgattam akkor is fbzett... Nem. nem fogok lemondani róla nekem ő kell. Mit tegyek? Hogyan szerezzem meg?
2012. aug. 16. 14:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
De igen felfogod. majd rájössz. ha nem akar tőled semmit az már csak önmarcangolás.aminek nincs értelme.
2012. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólóknak, hogy nincs értelme küzdeni érte, ha kicsit is érdekelnéd akkor nem facebookozna csók közben... mellesleg ez elég meredek... o.O
2012. aug. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ez a fszbukkos dolog velem is előfordult. Megmondtam neki határozottan hogy ha nem teszi el akkor otthagyom a brancba :DD vette is a lapot sőt ha valami fontosat várt mindig megkérdezte tőlem hogy megnézheti-e , nem gond-e , hiába a haverokkal voltam :D

nem volt még barátnőm, de ez az illető nem is lett....

Amúgy elég gáz ha ezt csinálja és te még ilyenkor is nyomulsz rá és le sem szar... mond meg neki frankón, ennyit nem ér az egész csaj..

20 F

2012. aug. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Vedd elő te is a telefonod, és bökd meg vele. fészen is, meg oldalban is.
2012. aug. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Velem is pont ez van csak én lány vagyok. a fiu azt akarja h en menjek le hozzá,mert neki esze ágában sincs Bp-re jönni. ha engem szeretne vki ugy mint te azt a lányt soha se akarnám elveszíteni és mindent megtennék a boldogságáért.

hidd el h jobbat érdemelsz mint az a lány!!

16/L

2014. jan. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!