Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Együtt" maradnál e egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Együtt" maradnál e egy ilyen beteg lánnyal, és így?

Figyelt kérdés

"Együtt" maradnál e vele évekig, ha sok személyiségproblémája van, apróságokon kiborul, szuicid hajlamú, társfüggő (tőled függ és a létezést nem tudja elképzelni nélküled) olyan mintha a szülei nem tanították volna meg semmire, és Te magadra vállalod hogy kiképezed a csaj személyiségét, és segítesz neki, törődsz vele.

Azért az idézőjel, mert az év legtöbb részében távkapcsolatotok van, hivatalosan nem jártok (mégis féltékenykedik rád), egyikőtök se szerelmes kimondottan. :D

Lehet szeretni is, a hibái mellett vannak olyan dolgai amiért bele lehet bolondulni, nagyon édes lány, és senkinek nem akar rosszat, csak nagyon sokat hibázik. Illetve nyitott könyv az egész életetek egymás számára, titkaitokat is megosztjátok egymással. Viszont van hogy úgy érzed idegileg felőröl.


2012. aug. 17. 08:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Hidd el veszélyes, és értelmetlen játék ez.
2012. aug. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Ilyen lánynak nem rád van szükséges hanem orvosi segítségre.
2012. aug. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
nem, nem vagyok pszchiológus.
2012. aug. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

neked sem tenne jót, nemhogy neki

én voltam már így a másik oldalon, és elpazaroltam az életemből 5 évet. az ilyen problémáit mindenki oldja meg maga, ne mástól várja a segítséget.

2012. aug. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

szuicid hajlamú és társfüggő embernek a közelébe sem mennék,nemhogy összejöjjek vele. Baromi veszélyes ez a párosítás szerintem,és nem szeretnék én lenni aki miatt miatt leugrik a háztetőről ha nem veszem fel a telefont vagy szakítok vele.

Más szempontból: én a kutyámat szoktam kiképzeni,nem a barátomat/páromat . Vigyázz nehogy bajba keverd magad ezzel a lánnyal,ha te segiteni szeretnél vagy sjanálod a sérült ,pszichésen labilis embereket akkor válts szakmát és csináld hivatásból,hozzáértéssel,vagy sehogy.

Szép dolog,ha gondoskodni szeretnél valakiről ,de azt hiszem ez már az a bizonyos "rossz társaság" kategória.Tudod addig jó segíteni,amig az ember saját magát bajba nem keveri vele.És mi lesz,ha ez a lány beléd szeret ,sőt mivel ilyen ingatag lehet hogy nem is kell belédszeretnie,mi lesz ha túlzottan ragaszkodni fog hozzád,és elkezd érzelmileg zsarolni akár öngyilkosággal,vagy mással? Ha nem egy hisztis pics@rol ,hanem egy valódi problémákkal küzdő emberről beszélsz,akkor neki pszichiáter kell és nem egy pótpapa .

2012. aug. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Ha tud változni és alakul ki szerelem, lehet belőle valami. De ha nem, akkor halott az egész.
2012. aug. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
16: magától senki nem fog megváltozni, ha pedig partnere van, aki eltűri ezt a viselkedést (a "hibáit"), akkor meg miért akarna megváltozni?
2012. aug. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
16-os vagyok. Az ember személyiségét nehéz megváltoztatni, de én is voltam ilyen helyzetben, mint a fent leírt. Mármint én voltam a "beteg" fél a társfüggőt leszámítva. Úgyhogy én úgy gondolom, ha egy ilyen személy megszeret valakit, és az a tét, hogy elveszíti, akkor változhat. De ha nagyon elvetemülten ilyen, akkor sajnos nehéz, ott már tényleg orvosi eset a dolog. Ilyen megfontolásból írtam.
2012. aug. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
18: Oké. Itt egy társfüggőről van szó, ez egy komoly személyiségzavar, nem egy párhetes-hónapos kiborulás.
2012. aug. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
több mint 3 éve vagyok vele...
2012. aug. 18. 22:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!