Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? (Ne szedjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? (Ne szedjetek szét. )

Figyelt kérdés

Anyagias, lelketlen, másokat semmibe se vevő, alapjáraton elkényeztetett önimádó és hisztis nő vagyok.A párom egy papucs, sokszor sír, de a világ minden kincséért sem hagyna el, akkor sem, ha én már nem tartok rá tovább igényt.Sajnálom őt, de magamat is, amiért nem tudok emberien élni, viselkedni.Nem szeretnék férjhez menni, a gyerekeket utálom, pedig 27 éves vagyok, barátaim sincsenek, saját döntésemből fakadóan.Felszínes vagyok és nem akarok változtatni.Nem provokatív kérdés, tudom hogy kivívja sokak ellenszenmvét, de már nem tudok kapaszkodót találni az életben.Nem tudok/akarok változtatni, fizikai fájdalmat okoz, ha emberekkel kell társalognom.Pszichológusaim lemondtak rólam.

Mit tehetnék szociális kereteken kívül, ami segíthetne?



2012. aug. 17. 13:28
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
69%
A legjobb és egyetlen használható ötlet a személyiségfejlesztő könyvek olvasás/megértése/alkalmazása!
2012. aug. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

" nem akarok változtatni"


Akkor semmit.

2012. aug. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Amíg te nem akarsz változtatni addig semmit.
2012. aug. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Húzzuk ki képzeletben azt a részt. Szeretnék változtatni, a boldogulásom érdekében, elég lenne, ha sikeresen megtanulnék képmutatni.
2012. aug. 17. 13:34
 5/34 anonim ***** válasza:
Mik a celjaid?
2012. aug. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Egyébként a visszhangok alapján szép és intelligens nő vagyok, nem tudják, hogy rohadt a lelkem.
2012. aug. 17. 13:35
 7/34 anonim ***** válasza:
39%

1 szívesség a világnak: halj meg!


Van elég bajunk, és erre még ilyenek is vannak a Földön? Kösz, de nem kell.

2012. aug. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a személyiségfejlesztő könyvek segítenének, ha a pszichológusok is problémát látnak a megoldásban. Én azt javaslom, hogy egy kiskutya/cica első lépésnek talán jó ötlet. Arról gondoskodni kell, és kapsz is tőlük szeretetet.

Nincs igazából semmi ötletem ezen kívül. Az, hogy felismerted szerintem már egy hatalmas lépés. Abban nem vagyok biztos, hogy egy papucs kell az ilyen típusú emberek mellé.

2012. aug. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 ASOT ***** válasza:
39%

Ez így halott dolog.

Mellékesen a pszichológus nem sokat ér...


De a párod valóban egy nagy idióta, hogy mindent elvisel, szerintem van neki egy kis fogyatéka.

De egy kis beütésed neked is van szívem!


- Se emberekkel nem akarsz társalogni se semmi egy nagy Nulla vagy!

dolgoztál már valaha is az életedben?? Erősen kétlem...


Neked egy rohadt nagy hideg zuhany kéne!


És egy talpraesett férfi, aki akkor is fogná a hisztis seggedet és elvinne emberek közé barátai közé , és néha elvinni egy úszodába TÉLEN NYÁRON ahol bedobna a hideg vízbe.

2012. aug. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Nem asot, nincs szükségem munkára, így is mindent megkapok, bibii!:-))


Nem kellene jellemre erősebb fiú, én vagyok a főnök.Állat nem kell, felelőtlen vagyok, de szeretem őket.

2012. aug. 17. 13:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!