Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom eldönteni, h most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, h most csak haverkodik vagy többet akar!?

Figyelt kérdés
mellé ültettek az ülésrendbe. szokott velem beszélgetni órán(többet mint más osztálytársaimmal), matek órán észreveszem,h néz,ebédnél beszél önmagáról, és próbál vicces lenni, de nem tudom h tetszhetek-e neki mert múltkor elég rideg volt velem(az utóbbi 1 hétben próbált hozzám se szólni.)
2012. márc. 22. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy épp lekésel a lehetöségröl !! mond meg neki h tetszik neked ha ugy van vagy valami mert lehet hogy az hogy vicces mesél magárol néz és bezséloget veled az neki a nagy probálkozás és mivel eddig nem viszonoztad ezért letett arrol hogy összejön veled és ezlért nem szol hozzád. röviden menny oda hozzá és mond meg neki h mi van ! Ebben az eseetben a rákérdezést nem ajánlom, mert ha probálkozik csak de nem mondja h tetszel neki akkor ugy is letagadja de elég rikitoak a jelek. remélem segitettem bopcs helysirás miatt de már komás vko és ez az uccso kommentem jo éjt XD
2012. márc. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, segítettél! a helyesírást bocs h eszt mondom de nem igazán érdekel, köszi!! ;))
2012. márc. 24. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!