Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavart már össze egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavart már össze egy lány úgy, hogy nem tudtad eldönteni, hogy akar valamit vagy nem?

Figyelt kérdés

Egy lány állandóan írogat a messen, amikor egy társaságban vagyunk a nyakamon lóg, ha már rég nem találkoztunk már alig várja, hogy láthasson. Sokan azt mondják, hogy szemmel láthatóan belém van zúgva, viszont ha ráutalok akkor mentegetőzik, meg kiutat keres, elváltja a témát. Állítólag nagyon jó barátok vagyunk.

Nekem tetszik a lány...de nem tudok vele 1-ről a 2-re jutni. 100 km választ el bennünket, mert én más városban vagyok egyetemen.

Volt neki egy barátja, de szinte sosem találkoztak, távkapcsolat volt...de velem már ez a fiú előtt ilyen kapcsolatban volt...jah meg közben is és után is. Sokszor képeket rakott ki kettőnkről az msn-en, azt mondta, hogy a barátjának semmi köze, hogy Ő kikkel barátkozik. Na ez már akkor fura volt. Szakítás is lett a vége...mondjuk ez nem volt meglepő.


Ő 17 lány én 20 fiú.


Ilyenkor mi jár egy lány fejében?


2010. jún. 12. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
lehet, hogy terhes
2010. jún. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, nem vagyok gondolatolvasó. Mondd el, hogy tetszik neked. Ha terel akkor ne hagyd. De lehet, hogy még ő sem tudja mit akar. Kérdezz rá nyíltan. Ennyire jóban vagytok akkor őszinte kell, hogy legyen..
2010. jún. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A jelenlegi barátnőmmel pont így jártam, először nem érdekelt, sőt kicsit zavart is, de egyszer csak beleszerettem, akkor elhívtam kettesben vhová, úgy nem mondtuk ki, hogy randi, kicsit nehezen indult, de a végén úgy mentünk haza, hogy "járunk".
2010. jún. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De lehet hogy csak terhes.
2010. jún. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

oo b@sznád meg a qurva terhességedet. Egyszer elnéztem, gondolom csak ennyi telik tőled, de már idegesítő vagy. Nem vagy elég betyár, hogy ismerősöknek szólogass be és akkor itt, hogy senki nem ismer azt hiszed, hogy bármit megtehetsz.

Az ilyen miért van fenn ezen az oldalon? Csak feldühíti az embert és elveszi a kedvét ettől az oldaltól. Rendes válaszra vártam... Ha nem vagy képes ilyenre akkor tovább lehet menni, nem kötelező. Hogy anyád mért lett terhes?? Hogy a nyüvek adnának jóét puszit.

2010. jún. 12. 18:56
 6/8 anonim ***** válasza:
kikérem magamnak kérem szépen, az első terheses megjegyzés írója vagyok, a második nem az én gondolatom gyümölcse! amúgy neked meg szerintem megjött, azért vagy ilyen kis durci...
2010. jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Énis igy voltam az egyik legjobb fiu barátomal, a fiu és a haverjai is ugy szürték le hogy én akarok valamit, aztán amikor rátért a témára elmondtam h bocs én mást szeretek ö csak haver hát keményen szét törtem a szivét..:D
2010. jún. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a második terhes írója vagyok, csak egyszer írtam, nem kétszer, és azt is csak poénból, előtte írtam egy komnoly választ, olvass!
2010. jún. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!