Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ovulációs vérzés, vagy beágyaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ovulációs vérzés, vagy beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is bocsánat, ha a történetem olykor zavaros, vagy kevésbé érthető! Ma nagyon megijedtem és még mindig pánikolok, de remélem tényleg feleslegesen!

Szóval:


A menstruációs ciklusom 30-31 napos és ma a 13. napnál járok. A mai nap folyamán együtt voltam a párommal és picit -talán- hevesebbek voltunk. Az együttlét közben, után nem tapasztaltam semmiféle fájdalmat, viszont pár órával az aktus után, tusolás közben észrevettem, hogy vérzek. A vér mennyisége nem sok, de darabos volt. A fejemben kavarognak a gondolatok és.. nem igazán tudok megnyugodni. Az elmúlt napokban is szeretkeztünk, ezért is írtam a kérdésembe a beágyazódási vérzést. Szeretném azt hinni, hogy csak ovulációról van szó, hiszen a 13. napon járok, de eddig sohasem tapasztaltam vérzést az ideje alatt. Leginkább az nyugtalanít, hogy darabos volt a vér... Arra is gondoltam, hogy a méhnyakam sérülhetett meg és ez eredményezte a vérzést.

Igazából arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek kizárható e a terhesség kezdetét jelölő vérzés? A 13. napon elvileg nem kellene megtörténni a beágyazódásnak, főleg ha a ciklusom 30-31 napos.

Mit gondoltok: a vérzés babát jelöl, vagy csak ovulálok, vagy van egy apró sebem a heves játéknak köszönhetően a nyálkahártyán?

Köszönöm!


2012. aug. 17. 19:42
 1/3 anonim válasza:
Enyhe vérzés (pecsételő) már velem is előfordult egy-egy hevesebb aktus alkalmával. Nagyobb vérmennyiség esetén nem tudom mi lehet a helyzet.
2012. aug. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj egy nőgyógyászhoz, és meséld el neki a dolgot, majd ő segít!
2012. aug. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Inkább ovulációs vérzés, vagy méhszájseb.

De talán ha leírnád, hogy mégis hogy védekeztetek az elmúlt időszakban.....

2012. aug. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!