Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebook mentes élet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook mentes élet egy tinédzser számára? 16/F

Figyelt kérdés
Mi lenne ha törölném magam a facebookról és soha többé nem regisztrálnék vissza? Azon gondolkodtam hogy megteszem. De a mai világ olyan korcs, hogy így sok mindenben kevesebb esélyem lenne, még a pár találásban is. Azért gondolom így, mert mostanában az a szokás a tinédzserek körében, ha megismersz egy fiút/lányt valahol, az az első dolgod, hogy bejelölöd facebookon és ha tetszik, vagy szeretnéd megismerni, ráírsz. Napi több órát lógok a facebookon, anélkül, hogy bármi értelmeset csinálnék rajta, mást nem látok mint xy lájkolta ezt meg azt. Ha éppen gépezek, a facebook meg van nyitva, még ha nem is csinálok rajta semmit, csak várom hátha ír valaki. Esténként szokott kicsit beindulni az élet rajta, olyankor van aki ír. Mennyivel lenne kevesebb vagy több az életem facebook nélkül? Jobb lenne? Lehetőleg nálam idősebb emberek válaszát és véleményét várom.

2012. aug. 17. 22:34
1 2
 1/11 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
azért vannak előnyei is nem csak hátrányai
2012. aug. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Általában találkozók megbeszélésére használom, vagy buli képek megosztására. De úgy érzem függök tőle és nem szeretem ezt az érzést. :)
2012. aug. 17. 22:40
 3/11 anonim ***** válasza:

arra jo h barátságokat szedjen szét jobb az élet nélküle de szükséges roszá vált.

ha nem vagy tt nem létezel a fentvagy midenki tud rolad miden

Hr-s is ez alapja vezsnk fel melozni szval ovatosan kell

2012. aug. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

15/f. Ez töled függ... Én utálom a facebookot, megbántam hogy felregisztráltam... Ha belépek az e-mail-emre ezt látom:

új üzenetek: 34 ... Ebböl 29 facebook...


A másik dolog hogy nem vagyok vevö a sok-sok baromságra amiket kiirogatnak... Nekem 100x jobb az életem nélküle

2012. aug. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Maradj fenn, de lógj többet a haverjaiddal. Akkor már mindjárt nem fog az körül forogni az életed...
2012. aug. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Így is sokat lógok a haverjaimmal. :)
2012. aug. 17. 22:45
 7/11 A kérdező kommentje:
Több válaszra számítottam. :D
2012. aug. 17. 23:00
 8/11 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, én idősebb ember vagyok... :-D (17/L)

Én lassan egy éve töröltem magam face-ről, ugyanazon okokból, mint te. Hála a barátaimnak, semmiről sem maradok le, mindig szólnak. Ha pedig nagyon rámtör az, h felnézzek, egyszerűen amikor találkozok valamelyikükkel, felnézek velük! :-) Hidd el, meg lehet szokni. Nekem egyáltalán nem hiányzik és több az időm is. Ha pedig nagyon nem bírod ki, hát fellépsz. (úgysem törli a fiókod). Engem csak az zavar, amikor elkezdik, h nézd meg face-en, raktam fel facebookra képeket- de B-ZMEG, nincsen facem, olyan nehéz ezt felfogni?! :-DDDDD

2012. aug. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok fent facebook-on, és láss csodát még élek, sőt közösségi életem is van. Ha van valami program, akkor telefonon intézem. És legalább több mindenről tudok mesélni az embereknek/beszélgetni az emberekkel, mert nem tudják minden kis mozdulatom, hobbim, stb. nyomon követni facebook-on. Ettől függetlenül nem ítélem el azokat, akik fent vannak, még anyukám is fent van. Még anno ilyen myspace, iwiw és társain én is regisztrálva voltam, de nem láttam túl sok pozitívumát, ezért, ma már ezek nélkül élek. Nekem így jó. Max. próbáld ki, ha nem jön be, akkor újraregisztrálsz. (20L)
2012. aug. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. :)
2012. aug. 18. 00:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!