Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy félénk visszahúzódó fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy félénk visszahúzódó fiú merre fele tudna lány barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 00:52
 1/10 anonim ***** válasza:
na ez olyan kérdés volt, amire szerintem senki nem fog tudni válaszolni... kevés az infó! falu, vagy város? korod?
2012. aug. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy és hol laksz
2012. aug. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A halakat előtte meg kell puconi,meg majd hozz kérlek üdítőt.Honap szép időnk lesz.Beszélgettünk,de vhogy nem úgy ,mint az elején...sajnálom,h így alakult,de szerintem így fog maradni,bár örülnék,hs nem.
2012. aug. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ne szerezz lány barátokat. am az első és a 3. válaszoló egy beképzelt, önelégült, álszent majom...
2012. aug. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Tévedtek egyiksem vagyok, csak elegem van az ilyen kérdésekből. Van 11 válasz, és egyik sem a kérdésre válaszol. Hátakkor? xd Éncsak elküldtem melegebb éghajlatra (bár kitudja mivan odaát..) ezt a szerencsétlent. Persze nem komolyan. xd
2012. aug. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Na mi van, a félénk fiúk mindent lepontoztak? Hát akkor barátkozzatok a lányokkal, gyerünk. Már látom, ahogy két hónap múlva telenyomjátok a gyakorit a siránkozásokkal, hogy "a csaj, akinek a képére mindennap ötször kiverem, azt mondta, olyan vagyok neki, mintha a kisöccse lennék, jaj, jaj, jaj mit csináljak".
2012. aug. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elektropneumatikus félautomata villanybojler KX28-as pörkölttel a tökéletesen göndör padlószőnyegért!
2012. aug. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. aug. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Internetes tárkeresőket javasolnám:

www.randivonal.hu

www.parom.hu

www.love.hu

www.kedvesem.hu


stb.

2012. aug. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

De mi az, hogy lány barátot? Most csajozni szeretnél, vagy lányokkal barátkozni? És hogyhogy lány barátokat akarsz? Nem mintha nem hinnék a fiú-lány barátságban, csak ez úgy hangzik, mintha szerinted a lányok kevésbé lennének elutasítóak. Mondjuk a fiúk tényleg elég nagyképűek tudnak lenni, de ez általánosítás.


Amúgy: szerintem hozzád hasonló lányokkal tudnál barátkozni, olyan körben, ami téged is érdekel. Nincs valami tanfolyam, tábor, honlap, stb., ami az érdeklődési köröd köré épül?

2012. aug. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!