Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vesz figyelembe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesz figyelembe a barátom?

Figyelt kérdés
Tegnap egy barátomnak meg akartam mutatni valamit, de lerázta azzal, hogy ő nem látja, majd fél perc se telt bele és egy másik dolgott tartott érdekesnek, mire én mondtam neki hogy ha azt látja no akkor a másikat is meg tudja nyitni, erre már vagy másodszorra hívtam fel a figyelmét, hogy szeretném ha figyelne arra amit mutattam neki, de mintha meg se hallaná. Erre mikor kicsit erélyesebbé válok, akkor azzal jön, hogy nem gondolta hogy nekem ez ennyire számít... (hát ha nem számítanaa, miért is mutatnám meg neki??) Aztán persze nem nézte meg végül, elment aludni.
2012. aug. 18. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:

"Aztán persze nem nézte meg végül, elment aludni."


És mit akartál neki mutatni? A puncid? :)

2012. aug. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések


???

2012. aug. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem érdekelte amit mutattál ez egyértelmű.De a miértre csak ő tudhatja a választ.
2012. aug. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem értem miért helyzeték át a kérdésem szerelem kategóriába, nem azt mondtam hogy ő a pasim.
2012. aug. 18. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!