Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet / tudnék tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet / tudnék tenni ilyenkor? .

Figyelt kérdés

Van egy lány.. mindketten 18 vagyunk. Régen amikor csak tudtunk beszéltünk, egész napokon / éjszakákon át. Már vagy 10 éve ismerjük egymást, mindig jóban voltunk. Amióta folyton csak dumáltunk elkezdtünk érezni valamit egymás iránt. Vagyis.. én biztos. Az egyik haverom rávett hogy kérdezzem meg hogy összejövünk-e. Megkérdeztem a lányt, és helyeselt. De amikor találkoztunk a megbeszélt időpontban éppen nem jött be neki a szótlanságom. És szépen le lett fújva az egész.. Később kiderült hogy nem is engem szeretett, engem csak etetett. Végig egy 3. srác tetszett neki akivel régen járt és ma már más csaja van.

A helyzet az hogy még mindig szeretem. Nem akarok vele beszélni, mert el akarom felejteni.. De nem megy.. Rengetegszer töröltem és tiltottam de mindig visszajelöltem (amit mindig elfogadott) és levettem a tiltásokat. A mai napig "jóban" vagyunk. Már nem ír rám.. Bejelöltem hogy facebook chat-en csak neki ne legyek elérhető, de mikor látom hogy nyüzsög körülötte az élet, hogy naponta 200 dolgot ír ki az adatlapjára, mindig hiányozni kezd és láthatóvá teszem magam neki hátha rám ír. Persze nem ír rám soha. Nagyon sz@r érzés.. nem tudok mit csinálni, mindig hiányzik, haverjaim nem nagyon vannak, más lány után NEM TUDOK nézni annyira nincs önbizalmam.. Volt már pár lány aki távkapcsolatot akart hogy oké ő most lakik Magyarország másik felében de járjunk. Mit lehet csinálni ilyen helyzetben?



2012. aug. 18. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:

csak azt tudom mondani h felejtsd el, nem túl jó tanács tudom, de találsz majd valakit aki elfelejteti veled ezt a lányt...

addig is több bulizást ismerkedést tanácsolnék :)

2012. aug. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is felejtsd el. Ha eddig nem jött össze, ezután se lesz semmi tartós. Gondolom azt meg nem szeretnéd, hogy összejön veled, aztán ha jön egy másik lelép.


Nem ő az egyetlen a világon, járj nyitott szemmel és lehet tök hamar találni fogsz olyat, akinek elsőre kellenél, még ha eleinte szótlan is lennél. :) Csak magad miatt! :)


Élj most, még fiatal vagy!


Kalappal!

2012. aug. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felejto, foleg egy ilyen musor utan.
2012. szept. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!