Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kaphat egy semmirevalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kaphat egy semmirevalo pasi egy jo csajt meg?

Figyelt kérdés
A falunkban lakik egy srac. Elkezdte az egyetemet, majd abbahagyta, aztan belekezdet egy masikba, azt be is fejezte. Majdnem 30 volt, mikor dolgozni kezdett, de kb 9-10 honap utan felmondott; minden este inni jar a haverokkal(van hogy be is csiccsent), neha cigizik, van, hogy eljar bulizni(ez nagyon ritka esett), de akkor annyira felont a garatra, hogy nem tudja mit muvel. Szuleivel el, a szulei autojat hasznalja, az ovet tonkretette. A falumban senki nem akar vele jarni, mivel mindneki tudja, mennyit er, viszont megis talalt itt a faluban egy csajt, akivel osszejott. Nagyon aranyos a csaj, okos, mindenkivel beszel, viccelodik, kedves es hozzateszem, hogy nagyon szep. Tegnap lattam oket egyutt szep arca van a csajnak, jo kis teste is van, megis leall egy ilyen palival. Nem azt mondom, a srac is jokepu, meg kedves, de azonkivul semmi nincs. Mit lathat benne a csaj?
2012. aug. 18. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez kicsit úgy hangzik,mintha féltékeny lennél a másik srácra amiatt,hogy ez sikerült neki.Egyébkét lehet,hogy épp amiatt,mert kedves és jóképű.
2012. aug. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ki vagy te, hogy megmond, hogy az a pasi "semmirevaló"? Soha nem értettem miért kell más emberek életébe belebeszélni...
2012. aug. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van ilyen. tudja a fene ,nem értem én se,

De fordítva is van így.

2012. aug. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!