Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól cselekedtem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól cselekedtem?

Figyelt kérdés

Jártam egy sráccal ...

és amikor kimentünk a haverokkal mindig kihívtam de sohasem ért rá..

Oké ezt elfogadtam .. Egyszer elmentem hozzá és becsöngettem kijön az apja és megkérdezem ,hogy hol van a pasim erre ő a barátjánál (aki egy csaj ) oké.. kezdtem dühös lenni . mikor megláttam elhívtam sátorozni .. de ő nem jött el .. de mi előtt elhívtam volna megkérdeztem h hol volt és ő elmondta h a barátjánál aludt .. Erre pár nap után megint lemegyek hozzá és kihívom és azt mondja hogy nagyon fáradt és nem szeretne most kijönni.. Oké valahogy bele estünk a témában hogy ki hol aludt és elmondta hogy a barátjánál (aki egy csaj ) Én meg kamuból beadtam hogy az egyik legjobb haveromnál aludtam mert kíváncsi voltam ,hogy hogy reagál .. de másnap elmondtam neki hogy nem is így van mert nem aludtam a haveromnál és ő nem hitte el és mondtam ha a nem hiszed el akkor mondtam neki hogy oké akkor vége ... szerintetek is rosszul döntöttem .. ???



#pasi #és a csaja..
2012. aug. 19. 00:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?!
2012. aug. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hmm...Röhejes....
2012. aug. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
miWan??
2012. aug. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Micsoda kapcsolat? xD Hány éves vagy? 11 vagy 12? Nevetséges... nem való nektek méh kapcsolat.
2012. aug. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
őő.. 18 vagyok
2012. aug. 19. 00:47
 6/13 anonim ***** válasza:
Aha...Na persze, és SP meg valójában hetero...., aha higgyem is el...
2012. aug. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tízéves létedre egész jó a szókincsed. Ilyen szavak, mint "cselekszik" meg "reagál"...
2012. aug. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen,ugyanis a barátod enyhén szólva félrekúrt
2012. aug. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem jó, már rég dobnod kellett volna... Különben se futhat (ennyire) egy lány egy fiú után.
2012. aug. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nehezen hiszem el hogy a(z) (ex)pasid csak aludt annál a "haverjánál". igyhogy szerintem jol cselekedtél
2012. aug. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!