Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy ez tetszik benne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ez tetszik benne?

Figyelt kérdés

van egy lány akivel most ismerkedtem meg. aranyos, visszahúzôdó lány.de Mikor nem kéne nevetnie és vissza fogja akkor röfög :D

szerintetek normális ez egy lánynál? normális hogy nekem ez tetszik benne?

17F ő 16L


2012. aug. 19. 11:46
 1/3 valaki a tömegből ***** válasza:
100%
Ne akarj normális lenni mindenkinek más tetszik, ez így szép. Ha neked ez tetszik egy lányban akkor ne érdekeljen hogy mások mit gondolnak.
2012. aug. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a vv-s szőke lotyó szamárbőgésénél szerintem cukibb.
2012. aug. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megesik, mikor nevetésnél rosszúl veszi a levegőt és röfögésnek hallatszik. Velem is előfordult.
2012. aug. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!