Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedjek lányokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek lányokkal, ha csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
Ha élőben megyek oda egy lányhoz, hamar elküld, mert nem tetszem neki. Netes társkeresőn szintén mindenki a képet nézi először. Egyéb ötlet?
2011. ápr. 13. 19:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
Hány éves vagy?
2011. ápr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
25
2011. ápr. 13. 19:09
 3/22 anonim ***** válasza:
33%
Akkor nem tudok segíteni.
2011. ápr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy örök igazság, a külső ami meg fog, de a belső ami megtart. Nekem erről az a véleményem, hogy ha jobban megismernek lehet hoyg majd bejössz nekik, és egéybként meg, tegyél fel képet, és majd mi megmodnjuk mi a helyzet, de jegyezd meg, nincs olyan hogy ronda, valakinek te is szép leszel! Csak fogadd el ön magad, meg rakjál fel egy képet.
2011. ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%
Én 17 éves lány vagyok. És velem sem akar senki ismerkedni. Mondjuk le kellene adnom a súly feleslegemből és már is jobb lenne. De legalább a fogszabályzótól megszabadulok hétfőn. :D
2011. ápr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 szamóca. ***** válasza:
100%

ne úgy menj oda hogy hello akarok valamit tőled.

próbálj ismeretségi köröket kialakítani, megismerni rengeteg embert, és a más ismerős nők közül valakit kiszemelni, teljesen feltűnésmentesen közelebb kerülni hozzá, és mielőtt észrevenné hogy akarsz tőle valamit bebizonyítani neki hogy a belsőd kárpótolja a külsőd miatt. ha beleszeret a belsődbe nem fogja érdekelni a kinézeted, de ehhez a közelébe kell kerülnöd, és ha észreveszi hogy mit akarsz valószínűleg nem ad rá lehetőséget.

2011. ápr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
49%

2 ötletem is van számodra, keress olyan lányt akit nem a külső érdekel, vagy így is tetszel neki. (valószínűleg csak csúnyát lehet így összeszedni, ha te is az vagy)

És ha ez nem lenne elég, mindig ott van az út szélén az olcsóbb megoldás, a cicaárus néni.

2011. ápr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

19:11-essel egyet értek!


A külső megfog a belső megtart ez a nagy helyzet!


Vagy tele vagy zsével!

2011. ápr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Az a baj, h mire bele tudna szeretni vki a belsőmbe, már elkönyvel barátnak a külsőm miatt, és nem tud rám máshogy tekinteni.
2011. ápr. 13. 19:20
 10/22 anonim ***** válasza:

Ha nem a külsődről vagy híres, akkor mindenképp a kommunikációdat fejleszd, gondolok itt a jó szövegekre. Lehet a lány azt fogja mondani első benyomás alapján, hogy nem jösz be neki, de ha megismer és tetszik neki a dumád lehet, hogy lesz esélyed.

20/F

2011. ápr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!