Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változott meg ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg ilyen hirtelen? Nagyon nyomul.

Figyelt kérdés

Kb másfél hónapja felvett egy srác msnre, akit nagyon ritkán szoktam látni, bár azóta még nem ltátam, mióta felvett, de mondta már, hogy talizhatánk.

A lényeg, hogy eddig csak úgy elvoltunk... de az utóbbi napokban már teljesen elavultak a beszélgetéseink(msnen). Viszont most tegnap óta teljesen megváltozott ez a srác. Egyre jobban nyomul. Pl tegnap mondta, hogy küldjem át neki az egyik képemet, átküldtem, és mondta, hogy nagyon szép az arcom, meg folyton csak dícsért. Ma pedig azt írta, hogy azt álmodta, hogy csókolóztunk.:$

Nekem bejön a srác - nagyon is. Csak kicsit furcsa, hogy ilyen hirtelen elkezdett ennyire nyomulni. Miért változhatott meg így egy nap alatt? Lehet, hogy azért, mert tegnap az egyik "nagycsajozós" haverjával volt egész nap, és mondott neki ezt-azt?:D

16/L


2009. júl. 23. 15:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

na meg is van:



Hogyan fektessünk le egy lányt? Csak fiúknak!!!!!!!!!

ne zavarjon hogy csak fiuknak: tanulhatc belőle, hogy cserkésznek be. bár ez csak kivonat.


[link]

2009. júl. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Tetszik is, szeretnél pasizni is? Hajrá!
2009. júl. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem hogy sokan ott tartanak a véleménybe hogy meg akarja fektetni a lánykát, mert azt mondta neki hogy szép az arca. Az agyában biztos jár az de az természetes dolog még annál is aki először látja meg és egy fél év mulva sexelnek. Kedves kérdező, te lány vagy, általában a fiuk kezdeményeznek, ha egyet értesz örülj neki:)
2009. júl. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
16éves fiú szerinted mit akarhat?
2009. júl. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem lehet, hogy eddig volt barátnője, és most szakítottak? Eddig azért volt visszafogottabb veled, mert jófejnek tartott ugyan, de nem akarta megbántani a barátnőjét azzal, hogy kikezd veled. Viszont ha bejön a srác, akkor hajrá, sok szerencsét :) Azért vigyázz, ne add meg magad olyan könnyen, mert tényleg lehet, hogy csak AZT akarja!
2009. júl. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
AZT semmiképp nem adom meg neki még egy ideig(1-2év).:D Úgyhogy ha csak azt akarja, akkor megszívta...:) De azért meglepett, hogy majdnem mindenkinek az volt az első reakciója, hogy le akar fektetni... Akkor egy srác már nem is bókolhat, udvarolhat, mert az azt jelenti, hogy le akar fektetni?
2009. júl. 23. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!