Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt? Mivolt ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt? Mivolt ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

van egy haverom közösségin, jóban voltunk régen, olykor beszélünk. Mostis rámirt chaten, poénkodtunk és elkezdett oltani hogy "húú na várjál csak majd ezt még visszakapod" meg hogy "hú ha egyszer kettesben leszünk "

Sosem ismertem annak a nyomulósnak, de irta hogy "gondoltam rád írok már hiányoztál"... azt hittem részeg, mert irta h partyzott éjjel...

aztán irtam neki viccesen hogy "sok csaj ismerősöd van" irja hogy "És? le*arom mindent"

aztán lelépett köszönés nélkül.


mi lelte? bolondozott csak, részeg volt? mivolt ez? sose csinálta még ezt


2012. aug. 19. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyilván tudunk erre válaszolni!!!
2012. aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak kiváncsi vagyok a véleményetekre... nyugi én is annyit tudok mint ti...kb azt amit itt leirtam, csupán érdekel ki mit gondol, miért csiálta ezt.
2012. aug. 19. 21:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg régen szeretett és most részegen kiadta magàból :-)
2012. aug. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
uhh, elég bunkó viselkedés, már nem azért. kis hülye, aki azt hitte, bepróbálkozik részegen, mert nem talált jobbat. hagyd a fenébe, de tényleg. akad jobb is, ahonnan ez jött.
2012. aug. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
utolsó épp ez a fura..ő alapjáraton nem ilyen, sosem tett nekem ajánlatokat sosem bántott meg már 2,5éve ismerem... szóval ez fura volt... amugy lehet nemis volt piás:)
2012. aug. 19. 22:49
 6/8 anonim ***** válasza:

lelép köszönés nélkül? ilyen flegmán írogat? uggggyan. felejtős.


valószínűleg tudja, h odavagy érte és hülyít kicsit. tényleg nem ajánlanám.

2012. aug. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó, tuti félreérted:) egyáltalán nem tetszik a srác, nem az esetem, csak mint haver:) semmi vonzó nincs benne, ezt ő is tudja:)
2012. aug. 19. 22:53
 8/8 anonim ***** válasza:
hát... akkor lehet valamennyire érdeklődik utánad... de ettől függetlenül nem valami szimpatikus a viselkedése alapján.
2012. aug. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!