Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm nem mutatja ki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem mutatja ki az érzéseit, titeket nem zavarna?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük egymást meg minden, de ezt ő képtelen kimutatni. Leplezi az érzéseit. Ha a szemébe nézek, nem látok semmit, hogy szerelmes lenne vagy ilyenek. Pedig már beszéltünk erről és azt mondta szerelmes, és fontos vagyok neki. Rossz, hogy nem látom rajta azt, hogy szerelmes vagy hogy mit érez. Nekem nem elég ha mondja...

Vagy szerintetek túlreagálom? Mi lehet a megoldás?


2012. aug. 19. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 18 alattiak vagytok ez normális.
2012. aug. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy átb@sz, vagy tényleg ekkora pancser, hogy nem tudja kimutatni az érzéseit.
2012. aug. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Velünk is ez volt. Nem éreztem soha, hogy mi van, de megbeszélésnél mindig mondta. Próbáltunk felnőttek módjára viselkedni, stb, stb.. A vége aztán az lett, hogy nem szeretett, én meg nagyon őt, aztán szar volt, szakítottunk.

Pedig a lány 20 éves volt.


Ez nem túlreagálás, sok nő azt hiszi, hogy csak nekik kell érezni. Nem, nekünk is kell. Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem jobb lenne minél hamarabb megbeszélni a dolgot, mert minél tovább húzzátok, annál szarabb lesz.

2012. aug. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Zavarna nagyon is, de ennek valami oka lehet ami nem te vagy valószínűleg hogy fél megnyílni.Lelki sérült lehet, de ez megoldható ha szembe néz azzal ami miatt elfolytja az érzelmeit.
2012. aug. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tinik vagytok? Ott szokott ilyen lenni. Már bocsánat, csak láttam a suliban anno ilyeneket.

Bár vannak emberek, akik nem képesek kimutatni, én nem bírnám olyan férfi mellett, aki nem éreztetné velem, szóban, tettekkel, ahogy én is vele.

22/L

2012. aug. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem annyira zavarna, hogy nem is tudnék kapcsolatba lenni vele.
2012. aug. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk!
2012. aug. 20. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!