Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Még régebben ismerkedtünk meg ezen az oldalon, és meg adtam neki a facebookomat. A lányról tudni illik, hogy eddig csalódott a fiúkban, mert aki tetszett neki, az el utasította őt és elmagyaráztam neki, hogy ez miatt nem szabad vagdosnia magát, mert egy fiú se ér annyit. Szóval osztottam neki a bölcsességet. (persze még sok mást is mondtam neki arról, hogy a fiúk sokszor nem veszik észre a belső értékeket stb...) Erre már az első nap ezt írta: "valahogy 10 órája ismerlek de k.rvára birlak :D jó fej vagy és a felfogásod is jó (y)" Azóta minden nap rám ír, mármint a megismerkedésünk napja óta. A külsőmre azt mondta, hogy cuki vagyok. Én 14 éves vagyok, a lány pedig 13 éves.
2012. aug. 20. 03:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
36%
A csaj egy pszichopata, akinek orvosi segitségre van szüksége. Nem szerelmes hanem kapaszkodót lát benned. Te magad nem birod helyrehozni és azzal nem segitesz neki ha vele "kézenfogva mész a pokolba' te is. Az ilyeneket kerüld. 16/L
2012. aug. 20. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
vigyázz nemhogy valami rohamot kap és leszúr :D:D
2012. aug. 20. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha már belekezdtél ne hagyd magára, mert megint elkezdi a vagdosást!
2012. aug. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%

A 16 éves lánykának igaza van. Inkább ne menj bele ilyen dolgokba. Biztos kedves, aranyos lány,, lenne ha épp nem lenne beteg. Tényleg segítségre van szüksége csak ezt te nem tudod megadni, és ha sokat vagytok együtt az se tesz jót, főleg neked nem, ő neki szerintem jó érzés lenne leszívni más energiáját.


És egy másik story, nekem volt egy lány ismerősöm de az is csak épphogy ismerős, igazából inkább az se, csak ugyanott dolgozott. Ez 1 hónapos munka volt. Ez alatt 1-2-szer beszéltünk, semmi komolya már akkor érdekesen viselkedett a lány, mások szerint is. Aztán mesélték nekem hogy miket mesélget magáról a lány, most az mind1 de beteg dolgokat.


Egyszer csak felhív telefonon nem is tudom honnan tudta a számom, de jó most elnéző voltam és nem vagyok paranoiás végül is nem rejtett számmal hívott. Felvettem találkoztunk, segítettem neki valamit, minimális apróság. Elkezdtünk beszélgetni, erre ilyeneket mond hogy én már tök sok titkot elmondtam neki az életemről és őt biztos nem ölhetném meg(????). Nem baj hogy kb semmit se mondtam, csak talán azt milyen suliba jártam.


A beszélgetés vége az lett, hogy megpróbáltam finoman lerázni, ami sikerült is ő hazament én is. Ja meg kérdezgette hol lakok,, majd persze pont megadom, de megadtam mondtam hogy jól bent lakok Budán, ami persze nem is lehetne távolabb.


Később meg felhív, mekkora szemét vagyok stb. hogy ő most telefonszámot fog változtatni meg minden, NEM baj hogy eleve nem is én hívtam, erre mondtam jó akkor nem leszünk barátok, tényleg rossz voltam, gondoltam ha ezt mondom elmegy DE nem. Elkezdett fenyegetőzni hogy feljelent (persze milyen alapon azt valszeg ő se tudta),és hogy folyik az orra, meg ő depressziós beteg és megakarja ölni magát meg minden franc. Én kedvesen mondtam hogy ne csinálja, aztán ennyi letettem. Mind is azóta persze leamortizálódott.


A te lány ismerősöd valószínűleg nem ilyen, de akkor is kerüld a hasonló lányokat, lehet beszélgetni csak ne túl sokat/személyeset. Ez az egyik a másik meg hogy tényleg csak téged is lehúznak magukkal, és te is egy szomorú, élet unt fiú leszel.

2012. aug. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Mégis ki akarna egy 13 éves lánnyal lenni,főleg ha egy fogyatékos?
2012. aug. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
A helyes írása sem első osztályú. Egyébként mutatott pár képet, amin jól elvolt a barátaival. A barátai hogy tudják elviselni a jelenlétét?
2012. aug. 20. 09:19
 17/18 A kérdező kommentje:
Akadozott helyet ezt írta: akodot.
2012. aug. 20. 09:20
 18/18 anonim ***** válasza:

Valóban nem olyan emberre van szüksége aki pár negatív vélemény után meghátrál.

Épp ez a baj a mai világban,hogy az ilyen kívülállókat inkább elkerülik,meg úgy kezelik mint az elmebetegeket,miközben sokszor nagyon nehéz életük volt,sok rossz dolgon ment keresztül.Nem mondom,hogy ez nála is így van,de ki tudja.

Én is depressziós voltam és öngyilkosság közeli állapotba kerültem(Sok-sok rossz dolog ért a rossz családi körülményektől kezdve a szexuális zaklatáson keresztül)

A barátom mégis talált bennem valamit és kitartott mellettem minden nehéz időszakomban.6éve boldogan élünk mint a mesékben.

Nem mondom,hogy rögtön karold fel,de emiatt felhagyni az ismerkedéssel,mások véleménye miatt elég unszimpatikus dolog.Ha neked szimpatikus a lány miért ne beszélgethetnétek.Bajod úgysem esik,nem nyúl ki a gépből és ránt át a szobájába.

2012. aug. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!